200 zł za konto w BNP Paribas i szansa na rower lub sakwy

BNP Paribas w ostatnich dniach wystartował z kolejną promocją konta osobistego, dzięki której tym razem można otrzymać premię gotówką w wysokości 100 zł, kartę podarunkową do sklepów Decathlon o wartości także 100 zł oraz wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać jeden z rowerów lub sakwy rowerowe. Nowa promocja w której można otrzymać 200 zł za konto w BNP Paribas i wygrać wspomniane nagrody rzeczowe trwa do 16.07.2021 r. lub do wyczerpania puli 800 sztuk promocyjnych wniosków.  Chętni mogą także zawnioskować o kartę kredytową z premią 300 zł na Allegro.

Alternatywnie do 30.06.2021 r. trwa promocja z premią gotówkową 300 zł za konto w BNP Paribas – szczegóły tutaj.


Szczegóły akcji BNP Zgarnij 300 zł na Allegro trwającej do 30.06.2021 r. z voucherami 3 x 100 zł na Allegro za kartę kredytową- tutaj. Można promocje łączyć.


Z bieżącej edycji promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku i innych bankach przejętych przez BNP). Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

200 zł za konto w BNP Paribas w – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 16.07.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 31.07.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 21.09.2021 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 26.09.2021 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w BNP Paribas>>>

200 zł za konto w BNP Paribas i szansa na rower czy sakwy

Nagroda w promocji Bankowo rowerowo:
Pierwsza Nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu sierpniu:
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 200 zł.
Druga Nagroda – 100 zł do sklepów Decathlon za:
 • W miesiącu wrześniu:
  • Spełnienie warunku otrzymania pierwszej nagrody.
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 20.09. oraz 25.10.2021 r. z adresu rowerowo@bnpparibasplus.pl. Należy do 26.09.2021 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Ta wpłynie za spełnienie powyższych warunków aktywności do końca września, a kod na zakupy do sklepów Decathlon do końca października. Można z niego korzystać w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych wielokrotnie do wyczerpania jego wartości. Będzie on ważny do 31.07.2021 r.


Dodatkowo przy okazji można wziąć udział w konkursie Jesteśmy zieloną zmianą z szansą na jedną z nagród: rower Rayon Siera o wartości 1.000 zł oraz dwie sakwy rowerowe Crosso Dry 60 o wartości 253 zł. Jest 51 rowerów do wygrania i 100 sakw. Należy podczas rejestracji na stronie promocji zaznaczyć tak w polu Chcę wziąć udział w konkursie. Należy także spełnić warunki otrzymania pierwszej nagrody.  Należy do 31.08.2021 r. przesłać na stronie konkursu fotografię pod tytułem „Jak zmieniamy świat na zielono”. Komisja wyłoni zwycięzców 50 rowerów i 100 sakw. Dodatkowo jeden rower otrzyma osoba, która wykona najwięcej transakcji bezgotówkowych w lipcu i sierpniu. Do 21.09.2021 r. zwycięzcy zostaną powiadomienie poprzez wiadomość e-mail. Tak samo do 28.09.2021 r. należy się zalogować i podać adres do wysyłki nagrody, która zostanie przesłana do 15.10.2021 r.

200 zł za konto w BNP Paribas i szansa na rower czy sakwy


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto w BNP Paribas i udziałem w konkursie zapraszam tutaj:

200 zł za konto w BNP Paribas i szansa na rower czy sakwy


Regulamin promocji Bankowo rowerowo.

Regulamin konkursu Jesteś zieloną zmianą.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.