250 zł za konto w BNP Paribas i dodatkowe 40 zł do Żabki

W BNP Paribas można jeszcze otrzymać bardzo solidne 350 zł do Biedronki za konto – szczegóły tutaj. Ale BNP Paribas przygotował już kolejną akcję z trochę mniejszą, ale nadal bardzo dobrą premią. W ramach promocji Premia z Żabką można tym razem otrzymać 250 zł za konto w BNP Paribas oraz dodatkowe 40 zł w bonach do sklepów Żabka. Jedyne co trzeba zrobić to być nowym albo odpowiednim powracającym klientem w BNP i wykazać po otwarciu konta naprawdę niewielką aktywność. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 31.03.2021 r. lub do wyczerpania 3.000 rejestracji na stronie promocji.


Szczegóły trwającej do 10.03.2021 r. akcji 350 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas – tutaj.

Szczegóły trwającej do 28.02.2021 r. akcji 200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w BNP Paribas tutaj.


Z obecnej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto w BNP Paribas plus 40 zł do Żabki w akcji Premia z Żabką – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.03.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 14.04.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 25.05.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i podanie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w BNP Paribas oraz dodatkowe 40 zł do Żabki>>>

250 zł za konto w BNP Paribas i dodatkowe 40 zł do Żabki

Nagrody w promocji Premia z Żabką:
Pierwsza nagroda – 50 zł w gotówce i 20 zł e-bonie do Żabki za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu kwietniu wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu kwietniu otrzymanie wpływów w wysokości minimum 500 zł.
Druga nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu maju wykonanie transakcji BLIK na co najmniej 200 zł.
 • W miesiącu maju otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.
Trzecia nagroda – 100 zł w gotówce i 20 w e-bonie do Żabki za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
 • W miesiącu czerwcu wykonanie transakcji BLIK na co najmniej 300 zł.
 • W miesiącu czerwcu otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.

Nagrody to dwa e-kody o wartości 20 zł każdy do sklepów sieci Żabka oraz 50 zł, 100 zł i 100 zł w gotówce, które otrzymuje się na otwarte konto po uzupełnieniu odpowiednich danych po otrzymaniu specjalnej wiadomości e-mail. Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 18 maja, 28 czerwca i 28 lipca z adresu premiazzabka@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody – e-kody o odpowiedniej wartości zostaną wysłane na podany numer telefonu w formie sms-ów do końca maja, czerwca i lipca. I to wszystko – nagrody – bony do Żabki o wartości łącznej 40 zł i 250 zł w gotówce otrzyma się za spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych solidną premią 250 zł w gotówce i 40 do Żabki za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

250 zł za konto w BNP Paribas i dodatkowe 40 zł do Żabki


Regulamin promocji Premia z Żabką.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Szczegóły akcji 200 zł do Carrefoura za kartę kredytową w w BNP Paribas tutaj:

250 zł za konto w BNP Paribas i dodatkowe 40 zł do Żabki


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

250 zł za konto w BNP Paribas i dodatkowe 40 zł do Żabki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.