400 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku

W Citibanku można otrzymać 300 zł do Biedronki za zawarcie umowy na kartę kredytową i wykonanie odpowiednich transakcji – szczegóły tutaj. W ostatnich dniach pojawiła się za to promocja o mocno przydługim tytule: Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro dzięki której można otrzymać tytułowe 400 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku. Jak zwykle warunki są proste do spełnienia – wystarczą odpowiednie transakcje. Sama akcja trwa do 17.03.2021 r. Akcja przedłużona do 05.04.2021 r.

Z nowej promocji z voucherem na Allegro mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.01.2019 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. I tutaj zaznaczam jeden problem – byłem już kiedyś posiadaczem karty kredytowej w Citibanku, złożyłem wcześniej wniosek – nie otrzymałem odpowiedzi – po reklamacji otrzymałem odpowiedź, że decyzja negatywna jest nie z powodu zdolności kredytowej tylko z innych powodów…

Aby otrzymać 400 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 1.000 zł.

<<<Strona promocji 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku>>>

400 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku

Główna nagroda to voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. O jego przyznaniu Citibank powiadomi uczestników promocji do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. A sam kod zostanie przesłany poprzez wiadomość w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od daty otrzymania powyższej wiadomości. Z reguły odbywa się to szybciej. Voucher można zrealizować wpisując jego numer przy zamówieniu w miejsce „masz kod rabatowy”. Będzie on ważny przez 12 miesięcy od daty wysłania i co jest niestety trochę słabe – trzeba go wykorzystać jednorazowo. Trzeba tą kwotę wydać jednorazowo (lub więcej i dopłacić gotówką) – voucher nie pokrywa także kosztów dostawy.

Dodatkowo po wydaniu 300 zł w danym okresie rozliczeniowym Citibank zwróci opłatę za kartę (standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity od poprzedniego roku już nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania nagrody kartę należy posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych 400 zł za na Allegro za kartę kredytową w Citibanku zapraszam tutaj:

400 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,24% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.