150 za konto w mBanku plus 1,80% na rachunku Moje Cele

Z końcem stycznia w mBanku skończyła się promocja w ramach której można było otrzymać 160 zł za konto osobiste. Nie trzeba było długo czekać aby pojawiła się nowa promocja Aktywność się opłaca w ramach której tym razem otrzymuje się zwroty za płatności BLIKem oraz kartą. Łącznie można otrzymać 150 zł za konto w mBanku oraz dodatkowo otworzyć rachunek Moje Cele na 1,80% do kwoty 10.000 zł. Warunki otrzymania premii są bardzo łatwe do spełnienia a do promocji można przystąpić do 31.05.2021 r.

Akcja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2017 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W akcji biorą ponownie udział tylko konta indywidualne. Można otrzymać trzy premie po 50 zł przez kolejne 3 miesiące.

150 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
 • Złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową.
 • W każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu eKonta:
  • Zasilanie eKonta kwotą co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowych.
  • Wykonanie co najmniej 1 płatności telefonem i/lub BLIK.

150 za konto w mBanku plus 1,80% na rachunku Moje Cele

Za każdą płatność telefonem i/lub BLIK otrzymuje się 2 zł a za każdą płatność kartą 1 zł. Przy czym transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15-tego końca miesiąca. Przelew z kolei powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Premię będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu jego otwarcia. eKonto można otworzyć przez tzw. selfie, za pośrednictwem kuriera albo kończąc proces zakładania w wybranej przez siebie placówce mBanku. Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 1,80% do kwoty 10.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Rachunek ten trzeba otworzyć razem z kontem osobistym. Stawka 1,80% jest tylko gdy suma wpływów na te konto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów.

<<<Strona promocji 150 zł za konto w mBanku>>>

150 za konto w mBanku plus 1,80% na rachunku Moje Cele

I to właściwie wszytko – warunki otrzymania premii są bardzo łatwe – trzeba po prostu robić transakcje bezgotówkowe – najlepiej BLIKem oraz odpowiednie zasilenia. W zamian otrzymuje się premię w wysokości 150 zł – trzy razy po 50 zł. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (ale to się niedługo zmieni). Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto w mBanku zapraszam tutaj:

150 za konto w mBanku plus 1,80% na rachunku Moje Cele


Regulamin Promocji „Aktywność się opłaca”.


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy 1 transakcji w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 7 zł (od marca po wydaniu 350 zł).
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

150 za konto w mBanku plus 1,80% na rachunku Moje Cele

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.