150 za konto w Citibanku i 10 darmowych przesyłek

Citibank nie ustaje w promowaniu swojego nowego, całkowicie darmowego konta osobistego – Citikonta. Począwszy od końca stycznia ponownie można otrzymać 150 zł za konto w Citibanku i 10 darmowych przesyłek Inpost. Warunki promocji Finansowa Rewolucja w edycji 4 właściwie się nie zmieniły – potrzebne jest skierowanie wynagrodzenia, odpowiednie zasilenie oraz transakcje zbliżeniowe. Czwarta edycja promocji trwa do 28.02.2021 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk wniosków o konto. Dodatkowo można otrzymać 3.400 punktów w programie Mastercarda Bezcenne Chwile.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2020 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Okres karencji był bardzo łagodny a teraz dodatkowo został przesunięty o rok. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji.  Choć w takim przypadku czasami potrzebny jest kontakt z infolinią albo np. przez fanpage na facebook-u. CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

Premia 150 zł za konto w Citibanku oraz 10 darmowych przesyłek Inpost – warunki promocji:
 • Pierwsze 50 zł i 8 kodów na przesyłki na stronie SzybkieNadania.pl za:
  • Otrzymanie wpływów na otwarte Citikonto z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.000 zł do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Drugie 50 zł za:
  • Zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
  • Otrzymanie wpłaty na Citikonto spoza Citibanku w wysokości minimum 100 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Trzecie 50 zł za:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Dwa kody na przesyłki na stronie SzybkieNadania.pl za:
  • Otwarcie CitiKonta w ramach promocji.
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.

<<<Strona promocji 150 zł za konto w Citibanku i 10 darmowych przesyłek Inpost>>>

150 zł za konto i 10 darmowych przesyłek Inpost w Citibanku

Przelew wynagrodzenia jest wymagany do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. W poprzednich edycjach promocji wystarczył przelew z odpowiednim opisem – czy to się w razie czego uda ponownie – nie wiadomo ale z reguły wystarczało. Wypłaty premii będą zasilały CitiKonto do końca kolejnych miesięcy w których spełnimy warunki promocji. Kody na przesyłki będą dostępne w bankowości internetowej (w ciągu 10 dni roboczych miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków akcji)  i będą ważne do 31.10.2021 r.


Dodatkowo można otrzymać 3.400 punktów w programie Mastercarda Bezcenne Chwile warte 50 zł. Aby skorzystać z tej akcji należy być uczestnikiem albo zarejestrować kartę Citibanku w programie a następnie wykonać zakupy na kwotę 100 zł u co najmniej 2 partnerów programu (stacjonarnie lub internetowo): home&you, Decathlon, Intersport, RTV Euro AGD, Empik, Douglas czy W. Kruk. Nagroda zostanie przyznana w ciągu 45 dni od daty spełnienia warunków i promocyjne punkty będą ważne przez 6 miesięcy. Pula nagród ograniczona jest do 8.600 nagród ale z reguły nigdy się nie wyczerpuje. Szczegóły programu tutaj.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie. O jego szczegółach poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto w Citibanku i 10 darmowych przesyłek Inpost zapraszam tutaj:

150 zł za konto i 10 darmowych przesyłek Inpost w Citibanku


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty CitiKonto. Rewolucja Finansowa – edycja IV.

Regulamin promocji Bądź bliżej Pasji.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

150 za konto w Citibanku i 10 darmowych przesyłek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.