150 zł na pyszne.pl za Konto dla Młodych w PKO BP

Bank PKO BP od czasu do czasu próbuje przyciągnąć do siebie nowych, młodych, perspektywicznych klientów oferując im dobrą nagrodę za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. I w dniu dzisiejszym pojawiła się akcja Więcej wspólnego dzięki której można otrzymać 150 zł na pyszne.pl za Konto dla Młodych w PKO BP. Jedyne co trzeba zrobić to kilka transakcji bezgotówkowych kartą i BLIKem w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Nowa promocja PKO BP trwa do 14.03.2021 r. lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk nagród.

Akcja promocyjna skierowana jest dla osób w wieku 18 – 26 lat ponieważ tylko takie osoby mogą założyć Konto dla Młodych. Warunki skorzystania z promocji i otrzymania nagrody to nieposiadanie w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od 01.01.2020 r. Posiadania konta w Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji.

150 zł na pyszne.pl za Konto dla Młodych w PKO BP – warunki promocji:
  • Do 14.03.2021 r. zawarcie umowy o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową. Wniosek można złożyć tutaj.
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
  • Zgłoszenie swojego udziału w promocji na specjalnej stronie www.pkobp.pl/wiecejwspolnego (podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz nr pesel).
  • W każdym w 3 kolejnych miesiącach po otwarciu konta wykonanie kartą co najmniej 2 operacji bezgotówkowych (które zostaną rozliczone) oraz 2 płatności BLIKem (inne niż wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy) .
  • W okresie od 19.11 do 30.11.2020 r. odebrać w aplikacji mobilnej IKO kod elektroniczny o wartości 200 zł do empik.com ważny do 31.03.2021 r.

Nagrody to 3 kody do wykorzystania na pyszne.pl ważne do 25.01.2022 r. Kody będą udostępniane w bankowości internetowej i/lub mobilnej do 15-tego następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji (czyli wykonania w danym miesiącu po 2 transakcji bezgotówkowych i BLIK). Przykładowo dla umów zawartych w lutym warunki należy spełnić w miesiącach: marzec – kwiecień – maj.  W razie czego PKO BP poinformuje na stronie promocji o wyczerpaniu puli nagród gdyby się ona wyczerpała. Do czasu odbioru nagrody nie można zmienić zgód marketingowych, zamknąć czy przekształcić konta. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł na pyszne.pl za Konto dla Młodych zapraszam tutaj:

150 zł na pyszne.pl za Konto dla Młodych w PKO BP


Konto dla Młodych to:
  • 0 zł za prowadzenie bez dodatkowych warunków.
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.
  • 0 zł za kartę do konta po 5 płatności bezgotówkowych (i/lub BLIK) w miesiącu (inaczej 5 zł).
  • dla osób w wieku 18-26 lat.
  • Debet do 500 zł przez 30 dni.

REGULAMIN PROMOCJI Więcej wspólnego.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

150 zł na pyszne.pl za Konto dla Młodych w PKO BP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.