300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku

Citibank znany jest z promowania kont osobistych i kart kredytowych. W ostatnich dniach opisywałem akcję w której można otrzymać 150 zł za konto i 10 darmowych przesyłek Inpost na darmowe konto osobiste – szczegóły tutaj. Ale także trwa dosyć dobra promocja w ramach której można otrzymać 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku. Jak to zwykle bywa promocje warunki promocji są dosyć łatwe do spełnienia. Okres karencji jest stosunkowo krótki, posiadanie konta osobistego nie wyklucza z udziału w promocji, która trwa do 31.12.2020 r.

Z promocji mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.01.2019 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. I tutaj jest niestety jeden problem – byłem już kiedyś posiadaczem karty kredytowej w Citibanku, złożyłem wcześniej wniosek – nie otrzymałem odpowiedzi – po reklamacji otrzymałem odpowiedź, że decyzja negatywna jest nie z powodu zdolności kredytowej tylko z innych powodów…

Aby otrzymać 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 1.000 zł.

<<<Strona promocji 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibanku>>>

300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku

Główna nagroda to e-kod o wartości 300 zł do Biedronki. O jego przyznaniu Citibank powiadomi uczestników promocji do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. A sam kod zostanie przesłany poprzez wiadomość w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od daty otrzymania powyższej wiadomości. Z reguły odbywa się to szybciej. Do tego czasu karta musi być aktywna. E-kod do Biedronki jest wielokrotnego użytku – będzie ważny 6 miesięcy od otrzymania – należy go podać kasjerowi przez dokonaniem płatności.

Dodatkowo po wydaniu 300 zł w danym okresie rozliczeniowym 300 zł Citibank zwróci opłatę za kartę (standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity od pewnego czasu już nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania nagrody kartę należy posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za kartę kredytową w Citibanku zapraszam tutaj:

300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,24% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.