150 zł na zakupy za konto w Santanderze + 50 zł za konto dla dziecka + 50 za polecenie

Z początkiem grudnia wystartowała nowa promocja konta osobistego w lubiącym promocje Santanderze. A konkretnie pojawiła się akcja Zakupy do200zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka dzięki której można otrzymać 150 zł na zakupy za konto w Santanderze (do wybranego sklepu) plus 50 zł za konto dla dziecka plus 50 zł z polecenia. Czyli można otrzymać w prosty sposób 200 zł – 250 zł w nowej promocji Santandera. Warunki są proste do spełnienia a z promocji można skorzystać do 31.01.2021 r.

Z nowej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.12.2019 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego (osobistego) o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Santanderze. Tym razem nie ma wykluczenia na otwierania konta w ramach wcześniejszych promocji co jest dobrym znakiem. Należy otworzyć Konta Jakie Chcę z kartą debetową Visa.

150 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 31.01.2021 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji.
 • Najpóźniej do 15.02.2021 r. zawarcie umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy).
 • Złożenie wniosku o kartę debetową Visa i usługi Santander internet/mobile.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • Zarejestrowanie się w kolejnym miesiącu po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę oraz podanie:
  • Imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz nr PESEL.
  • Wybrania karty podarunkowej do wybranego sklepu: Decathlon, RTV EURO AGD lub Biedronki (ważne do 31.12.2021 r.).
 • W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą VISA lub BLIKem.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • Opcjonalnie do 28.02.2021 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka poniżej 18 roku życia wraz kartą Visa oraz usługami Santander online.
 • Do 30.06.2021 r. odebranie otrzymanej w bankowości internetowej lub mobilnej nagrody – karty podarunkowej do wybranego wcześniej sklepu.

<<<Strona promocji 150 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze plus 50 zł za konto dla dziecka plus 50 zł polecenia>>>

150 zł na zakupy za konto w Santanderze + 50 zł za konto dla dziecka + 50 za polecenie

Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera lub poprzez rozmowę z Wideo doradcą. Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia. Przy składaniu wniosku powinien wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych lub wykorzystać kod zaprzyjaźnionej osoby 1012461813. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł.

Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 31.01.2021 r.

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ramach połączonych akcji można otrzymać 150 zł do wybranego sklepu, 50 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę z kodem polecenia oraz 50 zł za konto dla dziecka. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz Lokatę Mobilną na 1% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe po spełnieniu bardzo prosty warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł na zakupy za konto w  Santanderze plus 50 zł za konto dla dziecka i 50 zł z polecenia zapraszam tutaj:

150 zł na zakupy za konto w Santanderze + 50 zł za konto dla dziecka + 50 za polecenie


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej.
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji Zakupy do 200zł zaotwarcieKontadla Ciebie i Twojego dziecka.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja IX.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

150 zł na zakupy za konto w Santanderze + 50 zł za konto dla dziecka + 50 za polecenie

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.