150 zł za konto i 10 darmowych przesyłek Inpost w Citibanku

Citibank w dniu dzisiejszym ogłowił nową promocję swojego nowego konta osobistego – CitiKonta. Ale co ważne – w tej edycji promocji połączył możliwość otrzymania solidnej premii gotówkowej oraz darmowych przesyłek Inpost. Obecnie w ramach promocji CitiKonto. Rewolucja Finansowa III można otrzymać 150 za konto w Citibanku oraz dodatkowo 10 darmowych przesyłek Inpost wartych do 149,99 zł. Nowe konto osobiste jest całkowicie darmowe bez żadnych dodatkowych i ukrytych warunków. Druga edycji promocji trwa do 31.01.2021 r. lub do wyczerpania puli 1.700 sztuk wniosków o konto.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2019 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Okres karencji jest więc dosyć łagodny. ale niestety bardziej restrykcyjny niż poprzednio. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji. CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

Premia 150 zł za konto w Citibanku oraz 10 darmowych przesyłek Inpost – warunki promocji:
 • Pierwsze 50 zł i 8 kodów na przesyłki na stronie SzybkieNadania.pl za:
  • Otrzymanie wpływów na otwarte Citikonto z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.000 zł do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Drugie 50 zł za:
  • Zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
  • Otrzymanie wpłaty na Citikonto spoza Citibanku w wysokości minimum 100 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Trzecie 50 zł za:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Dwa kody na przesyłki na stronie SzybkieNadania.pl za:
  • Otwarcie CitiKonta w ramach promocji.
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych/

<<<Strona promocji 150 zł za konto w Citibanku i 10 darmowych przesyłek Inpost>>>

150 zł za konto i 10 darmowych przesyłek Inpost w Citibanku

Przelew wynagrodzenia jest wymagany do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. W poprzednich edycjach promocji wystarczył przelew z odpowiednim opisem – czy tak będzie teraz – nie wiadomo ale z reguły wystarczało. Wypłaty premii będą zasilały CitiKonto do końca kolejnych miesięcy w których spełnimy warunki promocji. Kody na przesyłki będą dostępne w bankowości internetowej (w ciągu 10 dni roboczych miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków akcji)  i będą ważne do 31.10.2021 r. Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie. O jego szczegółach poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto w Citibanku i 10 darmowych przesyłek Inpost zapraszam tutaj:

150 zł za konto i 10 darmowych przesyłek Inpost w Citibanku


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty CitiKonto. Rewolucja Finansowa – edycja III.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

150 zł za konto i 10 darmowych przesyłek Inpost w Citibanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.