250 zł za konto w Banku Millennium plus 20 zł na goodie

Bank Millennium dba, aby klienci chcący założyć konto w tym banku zarobili na tym bardzo dobrą premię. Skończyła się wczoraj jedna akcja promocyjna, a już dzisiaj wystartowała akcja Konto 360º w promocji z Allegro dzięki której tym razem otrzymuje się 250 zł za otwarcie konta w Banku Millennium. Przy czym 100 zł na Allegro otrzymuje się już za samo jego otwarcie a kolejne 150 zł za jego aktywne, umiarkowane korzystanie. Dodatkowo można otrzymać 20 zł w aplikacji goodie. Nowa promocja Banku Millennium trwa do 01.02.2021 r.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium. O szczegółach tej akcji pisałem tutaj:

250 zł za konto w Banku Millennium plus 20 zł na goodie


Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 22.12.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Nie można być także wnioskodawcą o jakikolwiek produkt w Banku Millennium. Eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że jakiś czas temu Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby które wcześniej korzystały z akcji promocyjnych Banku Millennium mogą skorzystać jeszcze z programu Lubię to Polecam – szczegóły tutaj:

220 zł oraz darmowe wysyłki Allegro Smart za konto osobiste w Banku Millennium


Aby otrzymać 250 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 01.02.2021 r. złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Do 01.02.2021 r. aktywować także aplikację mobilną Banku Millennium.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • W 4 następujących po sobie miesiącach: lutym, marcu, kwietniu i maju 2021 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W 4 następujących po sobie miesiącach: lutym, marcu, kwietniu i maju 2021 r. wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • W ciągu 4 miesięcy: lutym, marcu, kwietniu i maju 2021 r. wykonać co najmniej jedną płatność zbliżeniową telefonem HCE lub wykonanie co najmniej jednego przelewu tytułem comiesięcznej opłaty stałej (np. prąd, internet, telefon).
  • W przypadku otwarcia konta przez foto weryfikację (selfie) do 31.05.2021 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w Banku Millennium>>>

250 zł za konto w Banku Millennium plus 20 zł na goodie

Samo 100 zł na Allegro dostaje się już za otwarcie Konta 360º, wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i aktywacje aplikacji mobilnej. Karta podarunkowa o wartości 100 zł na Allegro zostanie przesłana sms-em do 26.02.2021 r. i będzie ważna przez 180 dni. Należy wykorzystać ją jednorazowo – można łączyć różne towary od różnych sprzedawców ale nie pokrywa kosztów wysyłki. Dostaniemy także kod o wartości 20 zł do wpisania na goodie.pl. Po jego wpisaniu nasze konta zostanie zwiększone o 20 zł. Kod będzie ważny 14 dni. Z kolei 150 zł „w gotówce” wpłynie na konto do 30.06.2021 r. Należy uważać – obecnie poza standardowymi zasileniami i transakcjami bezgotówkowymi Bank Millennium wymaga jednej płatności zbliżeniowej lub przelewu – opłaty za jakieś stałe rachunki.

Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy w placówce Banku Millennium. Konto 360º staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Wszystkich zainteresowanych nową promocją i premią 250 zł za konto w Banku Millennium oraz 20 zł na goodie.pl zapraszam tutaj:

250 zł za konto w Banku Millennium plus 20 zł na goodie


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji Konto 360 w promocji Allegro.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

250 zł za konto w Banku Millennium plus 20 zł na goodie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.