160 zł premii na konto i 100 zł do Biedronki lub Rossmanna za konto w mBanku

Dzisiaj o nietypowej akcji mBanku, w którym trwa promocja z premią 160 zł za otwarcie konta osobistego – szczegóły tutaj. Pojawiła się dodatkowa, trochę nietypowa okazja aby do podstawowej premii dorzucić 100 zł do Biedronki albo Rossmanna. Do 23.12.2020 r. należy złożyć wniosek przez stronę promocji a samą umowę podpisać i prezent odebrać w placówce mBanku. I na tym polega nietypowość akcji bo najczęściej premie są za otwarcie kont bez pośrednictwa placówek bankowych. A w ramach bonusu do wyboru jest 100 zł do Biedronki lub Rossmanna, głośnik bezprzewodowy lub bezprzewodowe słuchawki nauszne.

Jak zwykle promocja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2017 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W akcji biorą udział tylko konta indywidualne. Można otrzymać jedną premię w wysokości 100 zł i dwie premie po 30 zł oraz oczywiście dodatkowy bonus – kartę podarunkową na 100 zł lub nagrodę rzeczową.

160 zł premii na konto i 100 zł do Biedronki lub Rossmanna za konto  w mBanku – warunki promocji:
 • Złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową.
 • 100 zł w gotówce i za szybki wpływ i transakcje:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w ciągu 7 dni od daty jego otwarcia.
  •  Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK do końca następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia eKonta.
 • Kolejne 30 zł za:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w kolejnym miesiącu.
  • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta
 • Następne 30 zł za:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w kolejnym miesiącu.
  • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta
 • Karta podarunkowa na 100 zł lub nagroda rzeczowa – finalizacja otwarcia konta w placówce mBanku.

<<<Strona promocji 160 zł premii na konto i 100 zł do Biedronki lub Rossmanna za konto  w mBanku>>>

160 zł premii na konto i 100 zł do Biedronki lub Rossmanna za konto w mBanku

Wpływy na eKonto powinny być spoza mBanku w jeden kwocie (np. z naszego konta w innym banku). Premię wpłyną na otwarte konto do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu jego otwarcia. Bon na AliExpress zostanie udostępniony w serwisie transakcyjnym mBanku do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Termin ważności bonu to 1.03.2021 r. Aby otrzymać pierwszą część premii należy zakończyć proces zakładania w wybranej przez siebie placówce mBanku. Brak jest specjalnego regulaminu. Można także na pierwszej nagrodzie skończyć i nie walczyć o 160 zł ale warunki uzyskania premii są bardzo łatwe wiec warto.


Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 2% do kwoty 10.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Rachunek ten trzeba otworzyć razem z kontem osobistym. Stawka 2% jest tylko gdy suma wpływów na te konto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów.


Warunki otrzymania premii są bardzo łatwe – trzeba po prostu szybko aktywować konto i zrobić przelew w kwocie co najmniej 1.000 zł. Później 2 raz ponowić taki przelew i wykonać odpowiednią ilość transakcji na dowolne kwoty. I za to otrzymuje się premię łączną w wysokości 160 zł w gotówce i odebrać w placówce bon lub jedną z nagród rzeczowych – należy przypilnować aby dokończyć wniosek złożony przez internet (w przypadku konta mKonta Intensive otrzymuje się dwie nagrody). Niestety i tym razem okres karencji się nie zmienił. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Wszystkich zainteresowanych premią 160 zł w gotówce i 100 zł do Biedronki lub Rossmana za konto w mBanku zapraszam tutaj:

160 zł premii na konto i 100 zł do Biedronki lub Rossmanna za konto w mBanku


Regulamin Promocji „eKonto z premią – X edycja”.

eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy 1 transakcji w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 7 zł (od marca 2021 r. to 350 zł)
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>160 zł premii na konto i 100 zł do Biedronki lub Rossmanna za konto w mBanku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.