300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium plus 220 zł dla nowych za konto

Bank Millennium znany jest z solidnego premiowania kont osobistych i kart kredytowych. M.in. trwa akcja w której można otrzymać za konto osobiste 200 zł i darmowe Allegro Smart na rok – szczegóły tutaj. Od kliku dni trwa także nowa promocja Zimowa zakupy z kartą kredytową Millennium dzięki której ponownie można otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium za wykazanie umiarkowanej aktywności przez 5 kolejne miesiące. I ponownie akcja skierowana jest do klientów Banku Millennium ponieważ wniosek o kartę albo prośbę o kontakt należy złożyć przez bankowość internetową albo mobilną (w przypadku otrzymania zaproszenia). Nowa promocja karty kredytowej trwa do 31.01.20201 r. lub do wyczerpania (a raczej niewyczerpania) puli 18.000 sztuk promocyjnych wniosków.


W Banku Millennium można otrzymać także

Do 220 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Lub do 80 zł w programie poleceń – szczegóły tutaj.


Okres karencji jest niestety dosyć surowy – promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba otrzymać kartę Millennium Mastercard Impresja, lub Millennium Mastercard lub Millennium Mastracrd Gold z limitem minimum 3.000 zł (lub z limitem 5.000 zł dla karty Gold.

Aby otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  • Zawnioskować o kartę kredytową Mastercard poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł (lub 5.000 zł dla karty Gold).
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w kwocie 350 zł:
    • Dla kart złożonych w grudniu: w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r.
    • Dla karty złożonych w styczniu: w lutym, marcu, kwietniu i maju 2021 r.

300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium plus 220 zł dla nowych za konto

Nagroda za udział w promocji to karta podarunkowa na Allegro o wartości 300 zł. Będzie to tak naprawdę kod, który wpisuje się przy dokonywaniu płatności za zakupy na Allegro. Zostanie on wysłany do końca maja lub końca czerwca 2021 r. na podany numer kontaktowy sms-em. Karta kredytowa do tego czasu musi być aktywna i nie może być w trakcie wypowiedzenia. Kod będzie ważny do 30.04.2022 r., a trzeba go wykorzystać w jednej płatności – nie może być wykorzystywany wielokrotnie ale można zapłacić nim za zakupy u kilku sprzedawców.

Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Masterdard Impresja, Millennium Mastercard oraz Millennium Mastercard Gold. Najkorzystniejsza to karta Impresja. Daje pewien zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie, a od stycznia 2021 r – 600 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek karty. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj.

300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium plus 220 zł dla nowych za konto


Regulamin promocji Zimowa zakupy z kartą kredytową Millennium .


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium plus 220 zł dla nowych za konto

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.