Kolejne 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium

Bank Millennium w październiku postanowił ponowić promocję karty kredytowej z solidną premią w postaci kodu na Allegro. Ponownie można otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium po wykazaniu bardzo umiarkowanej aktywności przez 3 kolejne miesiące. I ponownie akcja skierowana jest do klientów Banku Millennium ponieważ wniosek o kartę albo prośbę o kontakt należy złożyć przez bankowość internetową albo mobilną (w przypadku otrzymania zaproszenia). Nowa promocja karty kredytowej trwa do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania (a raczej niewyczerpania) puli 10.000 sztuk promocyjnych wniosków.


W Banku Millennium można otrzymać także

Do 300 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj.

Do 500 zł za konto firmowe – szczegóły tutaj.


Okres karencji jest dosyć surowy – promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2018 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba otrzymać kartę z limitem minimum 3.000 zł (lub z limitem 5.000 zł dla kart Gold. Trzeba zawnioskować o kartę kredytową Mastercard.

Aby otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  • Zawnioskować o kartę kredytową Mastercard poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł (lub 5.000 zł dla kart Gold).
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w kwocie 300 zł w listopadzie, grudniu i styczniu 2021 r.

Kolejne 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium

Nagroda za udział w promocji to karta podarunkowa na Allegro o wartości 300 zł. Będzie to tak naprawdę kod, który wpisuje się przy dokonywaniu płatności za zakupy na Allegro. Zostanie on wysłany do 28.02.2021 r. na podany numer kontaktowy sms-em. Karta kredytowa do tego czasu musi być aktywna i nie może być w trakcie wypowiedzenia. Kod będzie ważny do 28.02.2022 r., a trzeba go wykorzystać w jednej płatności – nie może być wykorzystywany wielokrotnie ale można zapłacić nim za zakupy u kilku sprzedawców.

Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Masterdard Impresja, Millennium Mastercard oraz Millennium Mastercard Gold. Najkorzystniejsza to karta Impresja. Daje 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie – zwrot nalicza się na rachunek karty. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj.

Kolejne 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium


Regulamin promocji październik z kartą kredytową Mastercard Millennium.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Kolejne 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.