200 zł za konto firmowe i 300 zł za terminal w Banku Millennium

Bank Millennium jest jednym z banków, który aktywnie premiuje nowych klientów. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych – którzy mogą otrzymać 200 zł – 300 zł za konto – szczegóły tutaj (i nie rzadko kolejne 300 zł za kartę kredytową), ale także klientów firmowych. Trwa akcja 500 zł za dobry początek, w ramach której można otrzymać 200 zł za konto firmowe i 300 zł za terminal w Banku Millennium. Aby otrzymać 200 zł należy po prostu dokonywać niewielkich zasileń oraz wykonać z konta firmowego płatności na ZUS. Aż 300 zł jest za to za terminal płatniczy za pośrednictwem Banku Millennium. Promocja trwa do 29.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk promocyjnych wniosków co się z reguły nie zdarza.

Promocja kierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, które otworzą rachunek firmowy przez bankowość internetową Millenet, aplikację mobilną lub gdy nie mają takiej możliwości – poprzez zgłoszenie na stronie promocji (wtedy konto firmowe otwiera się w wybranym oddziale maksymalnie do 06.11.2020 r.). Wyłączenia są dwa – nie można być byłym albo obecnym klientem Banku Millennium jako przedsiębiorca przez ostatnie 12 miesięcy oraz nie można było skorzystać wcześniej z promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z premią i go później zamknąć. Jeżeli Konto 360° lub Konto 360° Student otworzyliśmy lub otworzymy w promocji z premią i go nie zamkniemy czy zamknęliśmy to oczywiście można korzystać z nowej akcji.

200 zł za konto firmowe w Banku Millennium – warunki akcji:
  • Założenie konta firmowego przez bankowość internetową lub aplikację mobilną lub złożenie kontaktu na stronie promocji.
  • Wykonanie przelewu na ZUS w listopadzie, grudnie i styczniu 2021 r. w kwocie co najmniej 250 zł.
  • Otrzymanie wpływów zewnętrznych (spoza Banku Millennium) na konto w listopadzie, grudnie i styczniu 2021 r. w kwocie co najmniej 1.000 zł.
  • Wyrażone zgody marketingowe oraz handlowe.

Dodatkowe 300 zł można otrzymać, jeżeli do 31.01.2021 r. zawrze się umowę z Bankiem Millennium oraz PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego do obsługi i rozliczania transakcji płatniczych. Należy też do tego czasu rozliczyć transakcje w kwocie minimum 1.000 zł. Pierwsza premia za otwarcie konta firmowego i ewentualnie premia za terminal płatniczy wpłynie do 26.02.2021 r. Nie można do tego czasu wypowiadać umowy o konto. Co ważne – karta płatnicza jest do czasu otrzymania premii niezbędna. Należy pamiętać, że premia ta stanowi dochód z działalności i należy ją rozliczyć.

I właściwie to wszystko. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Banku Millennium to może je otworzyć w jednej z pojawiających się co chwila promocji – szczegóły pod tagiem Bank Millennium. Obecnie można otrzymać 200 zł – 300 zł za założenie konta w tym banku i 300 zł za kartę kredytową. Wszystkich nowych klientów zachęcam do zostawienia kontaktu na stronie promocji tutaj:


Konto firmowe Konto Mój Biznes w Banku Millennium to:
  • 0 zł w przypadku jednego przelewu do ZUS lub US lub wpływie 1.000 zł (inaczej 15 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po wydaniu 300 zł (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za 20 przelewów internetowych i do ZUS/US (kolejne 1 zł).
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Banku Millennium.

Osoby posiadające firmę krócej niż rok nie płacą za konto firmowe przez 12 miesięcy niezależnie od spełnienia powyższych warunków.


Cennik Usług.

Regulamin promocji 500 zł na dobry początek.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

  1. Oferty kont dla firm w wielu bankach są różne i powinniśmy poświęcić czas na to, aby je dokładnie sprawdzić. Dobrze jeżeli od początku prowadzenia działalności mamy możliwość współpracy z doradcą biznesowym, który pokieruje naszą działalnością w odpowiednim kierunku. W tym między innymi w kwestiach bankowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.