350 zł za konto w BNP Paribas w tym 50 zł do Biedronki

W BNP Paribas w dniu wczorajszym wystartował z kolejną akcją promocyjną dotyczącą konta osobistego dla nowych i powracających klientów. Jeszcze przez kilka dni trwa akcja z premią 350 zł – szczegóły tutaj, a dzisiaj pojawiła się promocja, w ramach której można otrzymać 350 zł za konto w BNP Paribas w tym 50 zł do Biedronki. Warunki jak zwykle są proste do spełnienia a okres karencji dosyć łagodny.Nowa akcja promocyjna trwa do 25.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 25.10.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 06.11.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 350 zł za konto w BNP Paribas>>>

350 zł za konto w BNP Paribas w tym 50 zł do Biedronki

Nagrody w promocji Bukiet korzyści:
Pierwsze 150 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie transakcji bezgotówkowych na co najmniej 300 zł.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Drugie 150 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu grudniu wykonanie co najmniej 4 transakcji BLIK.
 • W miesiącu grudniu otrzymanie wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł.
 • W miesiącu grudniu zalogowanie się do bankowości elektronicznej GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile.
Trzecie 50 zł w postacie e-kodu do Biedronki za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • Posiadanie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 30.04.2021 r.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 18 grudnia, 22 stycznia i 24 maja 2021 z adresu bukietkorzysci@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody w gotówce wpłyną do końca grudnia i stycznia a bon do Biedronki do końca maja. Należy do 27.12.2020 r. zalogować się na stronę wskazaną w wiadomości o przyznaniu nagrody i podać numer konta w BNP Paribas do wypłaty premii. E-kod do Biedronki zostanie wysłany w formie sms-a na podany numer kontaktowy.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 350 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł za konto w BNP Paribas w tym 50 zł do Biedronki

Regulamin promocji Bukiet korzyści.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.