100 zł za zarejestrowanie karty Santandera w programie Bezcenne Chwile

Ponad tydzień temu pisałem o promocji konta osobistego w Santanderze, za które można otrzymać 250 zł – 300 zł – szczegóły tutaj. Właśnie pojawiła się kolejna promocja Zafunduj sobie Bezcenne Chwile dzięki której można otrzymać 100 zł za zarejestrowanie karty Santandera w programie Bezcenne Chwile Mastercarda. Promocja przeznaczona jest do osób, które po 01.10.2020 r. otwierają konto osobiste w Santanderze i dotychczas nie byli zarejestrowani w ww. programie. Trwa ona do 30.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 8.600 nagród (o co będzie raczej trudno).


To tak naprawdę także akcja dla tych, którzy z promocji konta z różnych powodów nie mogą skorzystać – wtedy można otrzymać tylko i aż 100 zł.


Aby otrzymać promocyjne 6.800 punktów w programie Mastercarda Bezcenne Chwile (stara nazwa to Priceless Specials) należy w okresie od 01.10.2020 r. do 30.11.2020 r. zawrzeć umowę o konto w Santanderem, wyrazić wszystkie zgody handlowe i marketingowe i na EKK, co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej i/lub bankowości internetowej oraz w terminie 30 dni od daty zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile dokonać co najmniej jednego zakupu premiowego, czyli jednej transakcji bezgotówkowej. Nie liczy się użycie karty do przekazów pieniężnych, zasileń portfeli cyfrowych itp. a zwykłe użycie w sklepach i przy zakupach w internecie.

I to wszystko – 6.800 punktów, które można wymienić na np. bony do różnych sklepów, warte 100 zł, zostanie przypisane do konta w programie Priceless Specials w ciągu 10 dni roboczych od daty wykonania transakcji i będą one ważne przez 2 miesiące od daty ich dopisania więc warto jest niezwłocznie wykorzystać. Podsumowując – można tym samym za Konto Jakie Chcę w Santanderze otrzymać łatwe 350 zł premii + 50 zł za konto dla dziecka. O szczegółach tej akcji pisałem tutaj:


Regulamin Promocji Zafunduj sobie Bezcenne Chwile.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.