300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas

Bankiem, który premiuje nowych posiadaczy kart kredytowych stał się ostatnio z powrotem BNP Paribas. Od początku października trwa akcja Z kartą warto w ramach której można w dosyć prosty sposób otrzymać premię 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas. A właściwie można otrzymać 3 razy po 100 zł. Dodatkowo, co ważne, otrzymuje się zwolnienie opłat za kartę na rok. Nowa promocja karty kredytowej trwa do 31.12.2020 r. Promocję można połączyć z promocją konta osobistego za które obecnie można otrzymać 375 zł – szczegóły na bieżącą tutaj.

Z promocji mogą ponownie wziąć udział osoby, które 01.05.2019 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych i kont w BGŻ Optima mogą jak najbardziej brać udział w akcji. Warunek odebrania nagród to standardowo rejestracja w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 30.12.2020 r.
  • Wykonać transakcji (w tym bezgotówkowych) na kwotę co najmniej 900 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu zawarciu umowy o kartę kredytową.
  • Rejestracja na stronie www.mambonus.pl.
<<<Strona promocji 300 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas>>>

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*). Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart. Co ciekawe zaliczają się także i płatności gotówkowe ale za te są wysokie prowizje – 4,90% minimum 10 zł – nie polecam ich wykonywać, chyba, że do spełnienia warunków promocji pozostanie naprawdę niedużo. Nagrody – 3 vouchery na Allegro po 100 zł będą dostępne na na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji i będzie można je odebrać przez 2 miesiące. Będą one ważne do końca 2021 roku – nie można ich łączyć.

Dodatkowo w programie mamBonus można otrzymać 11.500 punktów. Już 5.000 punktów otrzymuje się za zawarcie umowy o kartę kredytową Mastercad z logo mamBonus i wykonanie 4 transakcji w kwocie co najmniej 50 zł w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy. Kolejne 200 punktów dostaje się za samą rejestrację. Następne 3 razy po 1.800 punktów otrzyma się za wykonanie transakcji w ramach udziału w powyższej promocji + 200 punktów za spełnienie warunków otrzymania pierwszych 5.000 punktów. Punkty wymienia się później na nagrody – np. bilety do kina czy vouchery.

W promocji możemy zawnioskować oczywiście tylko o kartę kredytową Mastercard. Nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 9 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Ale przez pierwszy rok w ramach promocji nie ma tej opłaty a po otrzymaniu nagród i roku można przemyśleć współpracę z BNP Paribas. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł na Allegro i za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:


W ramach częstych akcji można otrzymać 200 zł – 400 zł za założenie konta osobistego i bardzo umiarkowaną aktywność. Obecnie można otrzymać 375 zł. Wystarczą zasilenia i odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Szczegóły pod tagiem BNP Paribas tutaj:


Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

  1. Zwrócone lub sporne.
  2. Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Z kartą warto.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

http://landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa/zkartawarto/5000_pkt_na_start.pdfRegulamin sprzedaży premiowej 5000 pkt na start.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.