160 zł za konto w mBanku i rachunek Moje Cele na 2%

W większości polskich banków można otrzymać większe lub mniejsze premie za otwarcie konta osobistego a czasami też karty kredytowej – o szczegółach na bieżącą piszę tutaj. Bankiem, który premiuje nowych i niektórych powracających klientów jest też mBank, w którym trwa już X edycja eKonto z premią dzięki której można otrzymać 160 zł za konto osobiste. Dodatkowo w ramach promocji otrzymuje się oprocentowany rachunek oszczędnościowy Moje Cele – stawką 2% do kwoty 10.000 zł. Do nowej promocji można przystąpić bardzo długo, bo do 27.01.2021 r.

Akcja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2017 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W akcji biorą udział tylko konta indywidualne. Można otrzymać jedną premię w wysokości 100 zł i dwie premie po 30 zł.

160 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
 • Złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową.
 • 100 zł za szybki wpływ i transakcje:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w ciągu 7 dni od daty jego otwarcia.
  •  Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK do końca następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia eKonta.
 • Kolejne 30 zł za:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w kolejnym miesiącu.
  • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta
 • Następne 30 zł za:
  • Zasilenie eKonta kwotą 1.000 zł w kolejnym miesiącu.
  • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta

<<<Strona promocji 160 zł za konto w mBanku>>>

160 zł za konto w mBanku i rachunek Moje Cele na 2%

Co ważne wpływy na eKonto powinny być spoza mBanku w jeden kwocie (np. z naszego konta w innym banku). Premię wpłyną na otwarte konto do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu jego otwarcia. Konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera albo kończąc proces zakładania w wybranej przez siebie placówce mBanku. Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 2% do kwoty 10.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Rachunek ten trzeba otworzyć razem z kontem osobistym. Stawka 2% jest tylko gdy suma wpływów na te konto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów.

I to właściwie wszytko – warunki otrzymania premii są bardzo łatwe – trzeba po prostu szybko aktywować konto i zrobić przelew w kwocie co najmniej 1.000 zł. Później 2 raz ponowić taki przelew i wykonać odpowiednią ilość transakcji na dowolne kwoty. I za to otrzymuje się premię łączną w wysokości 160 zł. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Wszystkich zainteresowanych premią 160 zł za konto w mBanku zapraszam tutaj:

160 zł za konto w mBanku i rachunek Moje Cele na 2%


Regulamin Promocji „eKonto z premią – X edycja”.


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy 1 transakcji w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 7 zł.
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

160 zł za konto w mBanku i rachunek Moje Cele na 2%

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.