100 zł za kartę kredytową w mBanku

Do grona banków, które premiują nowych posiadaczy kart kredytowych dołączył mBank. W dniu wczorajszym pisałem o akcji w której można otrzymać 160 zł za konto w mBanku – szczegóły tutaj. A  trwa także akcja promocyjna Karta kredytowa z bonem do Biedronki w ramach której można otrzymać 100 zł za kartę kredytową w mBanku. A właściwie otrzymuje się bon na 100 zł do Biedronki oraz darmową kartę w pierwszym roku. Warunki są proste do spełnienia – wystarczy nie posiadać karty kredytowej w mBanku i wykonać 10 transakcji. Nowa promocja trwa do 16.12.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków o czym mBank poinformuje na stronie promocji.

Aby otrzymać 100 zł za kartę kredytową w mBanku należy:
  • Nie posiadać karty kredytowej w mBanku.
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard i zaakceptować regulamin.
  • Wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych do 31.12.2020 r.

100 zł za kartę kredytową w mBanku

I to wszystko. Bon do Biedronki o wartości 100 zł (należy go podać kasjerowi przed dokonaniem płatności) zostanie wysłany w ciągu 60 dni od daty spełnienia warunków promocji. Będzie on ważny do 31.08.2021 r. i można go wykorzystywać wielokrotnie do jego wyczerpania. W ramach promocji nie płacimy także standardowej, 30-złotowej opłaty za wydanie. Jest opłata roczna w wysokości 70 zł – nie pobierana w przypadku wykonania 240 transakcji lub wydania 12.000 zł. Ale do tego czasu można już przemyśleć współpracę z mBankiem…


Regulamin promocji Karta kredytowa z bonem do Biedronki.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.