350 zł do Decathlonu za konto w BNP Paribas w akcji Krótka Piłka

BNP Parinas wystartował z kolejną bardzo dobrą promocją dotyczącą konta osobistego (dla nowych i powracających klientów). Pojawiła się promocja Krótka piłka w ramach której można otrzymać w prosty sposób 350 zł do Decathlonu za konto w BNP Paribas. Wystarczy wykonywać 5 transakcji BLIK i jedną operację w bankowości internetowej przez kilka miesięcy. Promocja może się szybko skończyć ponieważ liczba promocyjnych wniosków została ograniczona do 750 sztuk. Jeżeli pula ta nie zostanie osiągnięta to promocja trwa do 28.10.2020 r.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allego za kartę kredytową – szczegóły tutaj:


Standardowo z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł do Decathlonu za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 28.10.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 13.11.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 24.01.2021 r. zalogować się na stronie promocji i podać dane do wysyłki voucherów.

<<<Strona promocji 350 zł do Decahtlonu za konto w BNP Paribas>>>

350 zł do Decathlonu za konto w BNP Paribas w akcji Krótka Piłka

Nagrody w promocji Krótka piłka
Pierwsze 150 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie minimum 5 transakcji BLIK.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Drugie 100 zł do Decathlonu za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu grudniu wykonanie minimum 5 transakcji BLIK.
 • W miesiącu grudniu wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Trzecie 100 zł do Decathlonu za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu styczniu 2021 wykonanie minimum 5 transakcji BLIK.
 • W miesiącu styczniu 2021 wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).

Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 18 stycznia i 24 lutego 021 r. z adresu pilka@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Kody o wartości odpowiednio 150 zł, 100 zł i 100 zł zostaną wysłane do końca stycznia i lutego 2021 r. na podany nr telefonu w formie sms-ów. Należy do 24.01.2021 r. zalogować się na stronie promocji i podać dane do wysyłki kodów. E-kody można wykorzystać do 31.12.2021 r. I to wszystko – kody dostaje się za wykonanie dosłownie 15 transakcji BLIK i 3 przelewów.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 350 zł do Decathlonu za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł do Decathlonu za konto w BNP Paribas w akcji Krótka Piłka

Regulamin promocji Krótka piłka.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

350 zł do Decathlonu za konto w BNP Paribas w akcji Krótka Piłka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.