375 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zakupowy szał

Promocje BNP Paribasu dotyczące konta osobistego pojawiają się w ostatnich czasach właściwie prawie co tydzień. I w dniu dzisiejszym także pojawiła się akcja Zakupowy szał w ramach której ponownie nowi i powracający klienci mogą otrzymać 375 zł za konto w BNP Paribas. Tym razem otrzymuje się 275 zł w gotówce i 100 zł do Biedronki. BNP Paribas wymaga w zamian dosyć umiarkowanej, a właściwie niskiej aktywności związanej z kontem osobistym. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allego za kartę kredytową – szczegóły tutaj:


Standardowo z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

375 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.10.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 13.11.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 27.12.2020 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 375 zł za konto w BNP Paribas>>>

375 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zakupowy szał

Nagrody w promocji Zakupowy szał
Pierwsze 175 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Drugie 100 zł w gotówce i 100 zł do Biedronki za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu grudniu wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 300 zł.
 • W miesiącu grudniu wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).

Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 18 grudnia i 22 stycznia 2021 r. z adresu zakupowyszal@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody w gotówce wpłyną do końca grudnia i stycznia. Należy do 27.12.2020 r. zalogować się na stronę wskazaną w wiadomości o przyznaniu nagrody i podać numer konta w BNP Paribas do wypłaty premii. E-kod do Biedronki zostanie wysłany w formie sms-a na podany numer kontaktowy.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 375 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

375 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zakupowy szał

Regulamin promocji Zakupowy szał.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

375 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zakupowy szał

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.