Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium na 2% czyli początek obniżek

W dniu wczorajszym zmieniły się warunki promocyjnego oprocentowania nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium. Została ogłoszona promocja Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja 21 w ramach której można obecnie wpłacić nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium i otrzymać wysoką stawkę, ale już tylko 2% do 100.000 zł i już tylko na 62 dni od daty ich wpłaty. Nadwyżka ponad 100.000 zł oprocentowana jest już stawką o wiele niższą – 0,80%. A to z pewnością dopiero początek obniżek oprocentowania na kontach oszczędnościowych. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 18.04.2020 r. Nowa promocja Banku Millennium trwa do 30.05.2020 r.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 62 dni od pierwszej daty wpłaty nowych środków. Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Banku Millennium wynosi po ostatnich zmianach tylko od 0,50% do 0,80%. Więc dobrze po okresie promocji poszukać sobie lepszej alternatywy aby po kilku miesiącach ponownie nasze środki były traktowane jako nowe i były oprocentowane wyższą stawką – szczegóły propozycji w kategorii Konta Oszczędnościowe. Choć przy obecnym poziomie stóp procentowych może być to trudne – z reguły najwyższe oprocentowanie można otrzymać w Alior Banku, Getin Banku oraz ING Banku Śląskim. No ale to już po rozpoczęciu współpracy z Bankiem Millennium. Z reguły nowi (i nie tylko nowi) klienci tego banku mogą dostać dodatkową premię. Szczegóły poniżej.


Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta osobistego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Posiadanie konta osobistego przy kontach oszczędnościowych jest wymagane praktycznie we wszystkich bankach. Na szczęście w Banku Millennium niewiele trzeba robić aby było ono bezpłatne. Obecnie nowi klienci mogą otworzyć konto osobiste w Banku Millennium z premią 200 zł za otwarcie o ile wcześniej nie otwierali takiego konta w promocji, a dotychczasowi 200 zł za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

Osoby, które wcześniej otwierały już konto w Banku Millennium dla promocji i je zamknęły mogą skorzystać z programu poleceń z premią do 90 zł – szczegóły tutaj:

konto oszczędnościowe bank millennium


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.