200 zł za konto w Banku Millennium w akcji Premia z Kontem 360

W Banku Millennium jak zwykle po krótkiej przerwie w dniu wczorajszym pojawiła się kolejna akcja, dzięki której nowi klienci mogą otrzymać premię 200 zł za otwarcie konta osobistego w tym banku. A konkretnie wystartowała akcja Premia z Kontem 360 dzięki której można otrzymać 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium za spełnienie prostych warunków – kilku zasileń i kilku transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. Nowa promocja Banku Millennium trwa dosyć długo, bo aż do 22.06.2020 r. Dodatkowo dotychczasowi klienci mogą otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową – szczegóły tutaj.


Dodatkowo można otrzymać 20 zł w aplikacji goodie.pl. Szczegóły na stronie promocji.


Premię za założenie konta osobistego w Banku Millennium mogą mogą otrzymać osoby, które na dzień 30.04.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Niestety eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że nie tak dawno Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby, które już otrzymały kiedyś premię za otwarcie konta w Banku Millennium mogą jeszcze skorzystać z 6 edycji programu poleceń i otrzymać do 90 zł. O tej akcji pisałem tutaj:

200 zł za konto w Banku Millennium w akcji Premia z Kontem 360


Aby zgarnąć 200 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Do 22.06.2020 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
  • Wyrazić wszelkie zgody marketingowe i handlowe.
  • Do 30.09.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  • W miesiącach: lipcu – sierpniu – wrześniu zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W miesiącach: lipcu – sierpniu – wrześniu wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • Do 30.10.2020 r r. nie rozwiązywać umowy oraz odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Banku Millennium >>>

200 zł za konto w Banku Millennium w akcji Premia z Kontem 360

Aby otrzymać premię wystarczy kilka zasileń (mogą być one ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 kolejnych miesięcy (ale innych niż zasilenia revolut czy kasyna internetowe). Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikać tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Dodatkowo można otrzymać stawkę 2% do kwoty 100.000 zł na 62 dni na Koncie Oszczędnościowym Profit – szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Banku Millennium w akcji Premia z Kontem 360


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji Premia z kontem.


Szczegóły akcji 300 zł na ALlegro za kartę kredytową w Banku Millennium – tutaj:


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.