210 zł za konto w BNP Paribas w akcji Kupuj w domu

W BNP Paribas jeszcze przez kilka dni można otrzymać 200 zł w gotówce albo 250 zł na Allegro za konto osobiste. Szczegóły tutaj. Kilka dni temu pojawiła się kolejna akcja Kupuj w domu dzięki której można tym razem otrzymać 100 zł i 110 zł, czyli można zgarnąć do 210 zł za konto w BNP Paribas. Tym razem premiowane są zasilenia konta osobistego i transakcje BLIK. Nowa akcja promocyjna BNP Paribas trwa do 30.04.2020 r. lub do wyczerpania puli 4.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

Nadal zostań w domu – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 30.04.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 22.05.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie wiadomości o przyznaniu premii do 19.06.2020 r. i wpisanie na stronie promocji do 25.06.2020 r. danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 210 zł za konto w BNP Paribas>>>

Nagrody w ramach akcji Kupuj w domu:
 • Pierwsze100 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
  • W miesiącu maju wykonanie co najmniej 6 transakcji BLIK.
  • W miesiącu maju otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Drugie 110 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu czerwcu wykonanie co najmniej 6 transakcji BLIK.
  • W miesiącu czerwcu otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.

210 zł za konto w BNP Paribas w akcji Kupuj w domu

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 19 czerwca a druga do 24 lipca 2020 r. Wiadomości będą przychodzić z adresu: kupujzdomu@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać do kontaktów aby nie wpadła do SPAM-u. Należy do 25.06.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić numer konta do wypłaty premii w przypadku gotówki. Nagrody – premie gotówkowe zostaną wypłacone na uzupełniony numer konta (otwarty w ramach promocji) do końca czerwca i lipca.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – w tej promocji karta Otwarta na eŚwiat której obsługa kosztuje 6 zł miesięcznie. Bezpłatne są wszystkie wypłaty w przypadku tej karty z bankomatów krajowych i zagranicznych. Wszystkich zainteresowanych łatwą premią 210 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

210 zł za konto w BNP Paribas w akcji Kupuj w domu

Regulamin promocji Kupuj w domu.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

210 zł za konto w BNP Paribas w akcji Kupuj w domu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.