Bon – 400 zł do Lidla za kartę kredytową w Citibanku

Ostatnio nastąpił wysyp promocji, w których można otrzymać premię za kartę kredytową. Obecnie w Citibanku można otrzymać m.in. Smartfon LG K30 oraz voucher na 400 zł do Allegro. W dniu wczorajszym wystartowała również nowa promocja dzięki której można otrzymać bon – premię 400 zł do Lidla za kartę kredytową Citibanku. Trochę półżartem można powiedzieć, że monopol Biedronki w ramach takich akcji został przełamany. Standardowo należy nie posiadać karty kredytowej w Citibanku od ponad 2 lat, zawrzeć umowę za pośrednictwem specjalnej strony promocji i wydać kartą odpowiednią kwotę – 2.000 zł. Nowa promocja Citibanku trwa do 20.04.2020 r.

Z promocji mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.01.2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Wnioskuje się o całkowicie i bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

400 zł do Lidla za kartę kredytową w Citibanku – warunki akcji:
  • Złożenie wniosku na odpowiedniej stronie promocji.
  • Dołączenie do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku za ostatnie 3 miesiące).
  • Zainstalowanie aplikacji mobilnej Citi Mobile i za jej pośrednictwem aktywacja karty.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 2.000 zł.

<<<Strona promocji 400 zł do Lidla za kartę kredytową Citibanku>>>

Bon - 400 zł do Lidla za kartę kredytową w Citibanku

Nagroda za spełnienie warunków akcji to karta prezentowa do stacjonarnych sklepów Lidl o wartości 400 zł. A właściwie 2 karty po 200 zł. Standardowo o przyznaniu nagrody Citibank powiadomi w wiadomości bankowej do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Karta prezentowa zostanie wysłana na adres korespondencyjny do końca następnego miesiąca po miesiącu jej przyznania. Termin ważności karty prezentowej to 6 miesięcy i będzie można ją wykorzystywać wielokrotnie do wykorzystania wszystkich środków. Co ważne (dla niektórych) w przypadku zwrotu albo reklamacji produktów kupiony za pomocą karty zwrot nastąpi w gotówce. I to właściwie wszystko – wszystkich zainteresowanych premią 400 zł do Lidla za kartę kredytową w Citibanku zapraszam tutaj:

Bon - 400 zł do Lidla za kartę kredytową w Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej – całkowicie darmowej Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł. Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.