200 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Bank Millennium przyzwyczaił już chyba wszystkich, że za otwarcie konta czy karty kredytowej można w tym banku otrzymać dodatkową premię. I właśnie po chwili przerwy pojawiły się dwie akcji: Korzystaj i zdobądź 200 zł oraz Zyskaj z kartą kredytową Millennium dzięki którym nowi klienci Banku Millennium mogą otrzymać 200 zł za konto oraz 200 zł za kartę kredytową. Warunki jak zwykle są bardzo łatwe do spełnienia – kilka zasileń konta i pojedyncze transakcje oraz wydawanie kartą kredytową kwoty 200 zł przez 3 kolejne miesiące. Promocja konta osobistego trwa do 27.03.2020 r. a karty kredytowej do 31.03.2020 r. Dodatkowo można otrzymać stawkę 2,70% na Koncie Oszczędnościowym do 100.000 zł.


Od 03.03 za złożenie wniosku do 13.03 oraz podpisanie umowy do 17.03 dostaje się dodatkowo 2 bilety do kina.


Na pierwszy rzut idzie opis promocji konta osobistego. Z akcji mogą skorzystać osoby, które na dzień 13.02.2020 r. nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Niestety eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że nie tak dawno Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby, które już otrzymały kiedyś premię za otwarcie konta w Banku Millennium mogą jeszcze skorzystać z 5 edycji programu poleceń i otrzymać do 90 zł. O tej akcji pisałem tutaj:

200 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Aby otrzymać 200 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji do 27.03.2020 r.
 • Do 31.03.2020 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
 • Wyrazić wszelkie zgody marketingowe.
 • Do 30.06.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
 • W miesiącach: kwietniu, maju i czerwcu 2020 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
 • W miesiącach:kwietniu, maju i czerwcu 2020 r. wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
 • Do 20.07.2020 r r. nie rozwiązywać umowy oraz odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Banku Millennium S.A. >>>

200 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

I to wszystko w ramach tej akcji – jak zwykle aby otrzymać premię wystarczy kilka zasileń (mogą być one ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 kolejnych miesięcy. Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub po wizycie w placówce Banku Millennium. Dodatkowo można otrzymać stawkę 2,70% do kwoty 100.000 zł na 100 dni na Koncie Oszczędnościowym Profit – szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

200 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji Korzystaj i zdobądź 200 zł.


Druga akcja to akcja cykliczna akcja w ramach której można otrzymać 200 zł premii za kartę kredytową. W tej akcji tradycyjnie już trzeba zawnioskować o kartę kredytową w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej. W tej akcji liczba wniosków została ograniczona do 10.000 sztuk ale ta liczba nie zostanie na pewno osiągnięta. Tym bardziej, że ostatnio idzie to opornie – wniosek mojej narzeczonej z 11 stycznia jest nadal rozpatrywany (niestety nie dostała karty automatycznie i musiała dostarczyć dokumenty dochodowe). Ale warto próbować. Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł.

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium – warunki promocji:
 • Zawnioskowanie o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł.
 • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w kwocie 200 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Dla kart wydanych na postawie wniosków złożonych w lutym: w do 31 marca, w kwietniu oraz maju.
  • Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w marcu: do 30 kwietnia, w maju i czerwcu.

Nagroda – 200 zł – zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca do końca czerwca lub lipca w zależności czy o kartę wystąpiliśmy w lutym czy marcu. Karta musi być aktywna oraz nie być w okresie wypowiedzenia. Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj, a na karcie kredytowej Alfa tutaj.


REGULAMIN PROMOCJI Zyskaj z kartą kredytową Banku Millennium.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.