Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,70% + inne promocje

Dwunasty dzień stycznia to dzień, w którym została ogłoszona nowa promocja Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja 19, dzięki której można wpłacić nowe środki do Banku Millennium i cieszyć się solidnym oprocentowaniem w wysokości 2,70% do kwoty 100.000 zł przez 100 dni na Koncie Oszczędnościowym Profit. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 11.01.2020 r. Tym razem podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 100 dni od daty pierwszej wpłaty nowych środków. A te możemy wpłacić do 14.03.2020 r.

Nadwyżka ponad kwotę 100.000 zł oprocentowana jest o wiele słabszą stawką, wręcz nieakceptowalną – w wysokości 1,10%. Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Banku Millennium wynosi już o wiele mniej, bo tylko od 0,60% do 1,10%. A jak dobrze pamiętam to ma być jeszcze obniżone. Po okresie promocji należy poszukać dla siebie lepszego konta oszczędnościowego. O takich alternatywach piszę na bieżącą w kategorii Konta Oszczędnościowe. Podobne oprocentowanie można otrzymać obecnie w Alior Banku, Getin Banku oraz ING Banku Śląskim. No ale to już po rozpoczęciu współpracy z Bankiem Millennium. A nowi (i nie tylko nowi) klienci tego banku mogą dostać dodatkową premię. Szczegóły poniżej.

Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,70 + inne promocje


Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta osobistego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Posiadanie konta osobistego przy kontach oszczędnościowych jest wymagane praktycznie we wszystkich bankach. Na szczęście w Banku Millennium niewiele trzeba robić aby było ono bezpłatne. Obecnie nowi klienci mogą otworzyć konto osobiste w Banku Millennium z premią 200 zł za otwarcie o ile wcześniej nie otwierali takiego konta w promocji – szczegóły tutaj:Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,70 + inne promocje

Osoby, które wcześniej otwierały już konto w Banku Millennium dla promocji i je zamknęły mogą skorzystać z programu poleceń z premią do 90 zł – szczegóły tutaj:

Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,70 + inne promocjeA obecni klienci Banku Millennium mogą otrzymać premię 200 zł za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,70 + inne promocje


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.