Do 800 zł za kartę kredytową w Santanderze w tym 200 zł na start

Jeżeli chodzi o promocje kart kredytowych to niekwestionowanym liderem jest Citibank, który co chwila ogłasza nowe promocje. Premię za kartę kredytową można też z reguły otrzymać w ING Banku Śląskim, BNP Paribas, Banku Millennium czy nawet Getin Banku. Do grona tych banków dołącza też Santander który w ramach promocji 800 zł z kartą kredytową Visa oferuje premię do 800 zł za kartę kredytową. Właściwie 200 zł można otrzymać niejako na start a pozostałe 600 zł (lub mniejszą kwotę) w ramach 1% zwrotu za zakupy przez 12 miesięcy. Akcję można oczywiście połączyć z promocją konta osobistego z premią do 350 zł – o szczegółach pisałem tutaj. Nowa promocja z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk trwa długo – do 31.05.2020 r.

Uczestnikami akcji mogą być osoby, które na dzień 31.01.2020 r. nie posiadali w Santanderze karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk“. Należy złożyć wniosek o ww. kartę kredytową, uzyskać pozytywną decyzję kredytową, wyrazić zgody marketingowe i handlowe, na kontakt elektroniczny, podać do kontaktu adres e-mail oraz telefon kontaktowy. W ramach promocji można uzyskać nagrody na 3 sposoby.

800 zł kartą kredytową Visa:

  • Do 600 zł w postaci 1% zwrotu za zakupy przez kolejne 12 miesięcy.
  • 150 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową.
  • 50 zł za zawarcie umowy o kartę mobilną.
  • Bezwarunkowe zwolnienie z opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku oraz opłat miesięcznych za kartę w drugim roku.

Do 800 zł za kartę kredytową w Santanderze w tym 200 zł na start

Najwięcej można otrzymać za płatności bezgotówkowe – maksymalnie po 50 zł przez kolejne 12 miesięcy. Ale to oznacza, że trzeba by było wydawać aż 5.000 zł w ciągu miesiąca aby otrzymać maksymalną premię. Mało realne, bo liczą się transakcje w sklepach i internecie ale bez operacji typu Revolut, zasileń kasyn i zakładów bukmacherskich. Zwroty będą naliczane przez 12 miesięcy począwszy od daty zawarcia umowy o kartę kredytową i będą zwracane na rachunek karty. Liczą się także operacje wykonane dodatkową kartą oraz kartą mobilną. Standardowo będą one księgowane do końca następnego miesiąca po ich wykonaniu.

O wiele łatwiejsza premia to 150 zł za zawarcie umowy o darmową dodatkową kartę kredytową. Wystarczy wziąć taką kartę na męża/żonę/znajomego/kogoś z rodziny. Niedogodność to konieczność udania się do placówki Santandera z osobą, która weźmie dodatkową kartę. Umowę o dodatkową kartę trzeba podpisać do końca 3-go miesiąca po miesiącu zawarcia umowy – premia zostanie wypłacona w październiku o ile nie rozwiąże się tej umowy do 30.09.2020 r. Dodatkowo otrzymuje się na takich samych warunkach 50 zł za mobilną kartę kredytową. Należy posiadać telefon z systemem Android i NFC oraz aplikację mobilną Santandera. W aplikacji mobilnej w zakładce karty należy po prostu zamówić mobilną kartę kredytową.

Co ważne przez 2 lata wszystkie zamówione karty kredytowe są bezpłatne – nie ma opłat za wydanie oraz opłat miesięczny oraz dodatkowych kosztów, o ile całe zadłużenie z karty kredytowej będzie spłacane w terminie bezodsetkowym. Jeden z zapisów promocji mówi o: W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku oraz opłat miesięcznych za kartę w drugim roku. Celowo nie piszę o opłatach, bo każdy po otrzymaniu premii może zdecydować czy kontynuować współpracę z Santanderem czy nie. Poza tym w ciągu 2 lat warunki mogą się zmienić. Podsumowując 200 zł można otrzymać w bardzo łatwy sposób, a wydając średnio 500 zł w ciągu miesiąca otrzymamy dodatkowe 60 zł. Niby niewiele ale łącznie daje już 260 zł premii. Ja osobiście chętnie z tej promocji skorzystam. Dodatkowo płacąc kartą wspieramy akcję Pajacyk choć Santander nie ujawnia szczegółów. Więcej informacji można znaleźć na stronie promocji tutaj:

Do 800 zł za kartę kredytową w Santanderze w tym 200 zł na start


Regulamin promocji 800 zł z kartą kredytową Visa.


Promocji bankowych także w innych bankach jest bardzo dużo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.