300 zł premii w gotówce za konto w BNP Paribas w Konto w lutym

Niecały tydzień temu pisałem o nowej akcji Apetyt na premię dzięki której można otrzymać bony na 300 zł do Biedronki – szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym pojawiła się z kolei promocja Konto w lutym dzięki której można otrzymać 300 zł premii w gotówce za konto w BNP Paribas. I tym razem promocja nie wymaga używania karty i wykonywania transakcji bezgotówkowycha w zamian wystarczą przelewy i odpowiednie wpływy. Standardowo obowiązuje 9-miesięczny okres karencji a promocja trwa do 16.02.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo do akcji mogą przystąpić tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł premii w gotówce za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 16.02.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 29.02.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Uzupełnienie danych do wypłaty premii do 25.03.2020 r.

<<<Strona promocji 300 zł premii w gotówce za konto osobiste w BNP Paribas>>>

300 zł premii w gotówce za konto w BNP Paribas w Konto w lutym
Nagrody w ramach promocji Konto w lutym:
 • Pierwsze 50 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • Drugie 150 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu marcu wykonanie za pomocą bankowości internetowej co najmniej 4 przelewów (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile).
  • W miesiącu marcu otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Trzecie 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
  • W miesiącu kwietniu maju wykonanie za pomocą bankowości internetowej co najmniej 4 przelewów (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile).
  • W miesiącu kwietniu i maju otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 20 marca, następne do 20 kwietnia i 20 maja 2020 r. Należy do 25.03.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić numer konta do wypłaty premii. Nagrody – premie gotówkowe zostaną wypłacone na uzupełniony numer konta (otwarty w ramach promocji) do końca marca, kwietnia oraz maja. Nagrody wpłyną na podane konto do końca marca, maja i lipca.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych łatwą premią gotówkową w wysokości 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł premii w gotówce za konto w BNP Paribas w Konto w lutym

Regulamin promocji Premia na luty.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł premii w gotówce za konto w BNP Paribas w Konto w lutym

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.