50 zł w programie poleceń i 300 zł za konto w Santanderze

W dniu wczorajszym pojawiła się w Santanderze nowa edycja promocji Polecam mój Bank – edycja VI dzięki której tym razem można otrzymać po 50 zł w programie poleceń za otwarcie i polecenie konta osobistego w Santanderze. Warunki otrzymania nagrody są bardzo łatwe do spełnienia a dodatkowo można otrzymać jeszcze 300 zł w trwającej do końca lutego akcji Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja III – szczegóły tutaj. Czyli łącznie w ramach dwóch połączonych akcji można otrzymać do 350 zł konto w Santandrze. Sam program poleceń trwa do 30.04.2020 r.

W programie poleceń mogą wziąć osoby, które od 01.02.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Santanderze. Osoba polecająca musi posiadać konto z dostępem do internetu, mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe oraz zgody na EKK (elektroniczne kanały dostępu). Musi także mieć podany w Santanderze numer telefonu oraz adres e-mail. Musi również zaakceptować w bankowości internetowej lub mobilnej regulamin programu poleceń oraz wygenerować i przekazać osobie poleconej odpowiedni kod polecenia. Osoba polecona musi także wyrazić ww. zgody oraz dodatkowo zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji. Kod polecenia należy wpisać przy składaniu wniosku w Santanderze.

50 zł w programie poleceń i 300 zł za konto w Santanderze

Polecony i polecający otrzymają po 50 zł w programie poleceń gdy:
  • Polecony zaloguje się do Aplikacji Santander mobile albo do Santander internet do końca następnego miesiąca, po miesiącu otwarciu konta.
  • Polecony wyda kartą debetową lub mobilną lub BLIKem kwotę 300 zł do końca następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta (podpisania umowy).

Można złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Select. Polecający może polecić dowolną ilość kont ale może otrzymać maksymalnie 500 zł w bieżącej edycji programu poleceń. Po otwarciu konta samemu można się zarejestrować w programie i polecać konta. Nagrody zostaną wypłacone do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnieniu warunków akcji. Można poprosić o kod polecenia kogoś znajomego lub rodziny albo skorzystać z mojego kodu: 1011462156. Program poleceń można połączyć z promocją 300 zł za konto w Santanderze o której pisałem tutaj:

50 zł w programie poleceń i 300 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
  • 0 zł za za kartę debetową przy 5 transakcjach bezgotówkowych lub stała opłata 3 zł.
  • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
  • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja VI.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

50 zł w programie poleceń i 300 zł za konto w Santanderze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.