300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Apetyt na premię

Długo nie trzeba było trzeba czekać aby w BNP Paribas pojawiła się kolejna akcja, tym razem z voucherami do Biedronki. W dniu dzisiejszym ogłoszona została promocja Apetyt na premię dzięki której można otrzymać 300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas. Za otwarcie konta, odpowiednie – umiarkowane – zasilenia oraz transakcje bezgotówkowe. Tym razem nie trzeba brać płatnej karty debetowej co sprawia, że premię można otrzymać bez kosztów. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 19.02.2020 r. lub wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo do akcji mogą przystąpić tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 19.02.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 04.03.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 300 zł do Biedronki za konto osobiste w BNP Paribas>>>

300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Apetyt na premię
Nagrody w ramach promocji Apetyt na premię:
 • Pierwsze 50 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie.
 • Drugie 150 zł za:
   • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
   • W miesiącu marcu i kwietniu wykonanie transakcji na kwotę co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu).
   • W miesiącu marcu i kwietniu otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).
 • Trzecie 100 zł za:
   • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
   • W miesiącu maju wykonanie transakcji na kwotę co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu).
   • W miesiącu maju otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).

Wyłączone są transakcje niezwiązane z zakupami (szczegóły niżej). Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 23 kwietnia, a kolejne do 25 maja i 24 czerwca. Nagrody – 13-cyfrowe e-kody do Biedronki – zostaną wysłane na podany numer telefonu do końca kwietnia, maja i czerwca. E-kod o wartości 50 zł będzie ważny do 30.06.2020 r., kolejne kody na 150 zł i 100 zł będą już ważne do 28.02.2021 r. Będzie je można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania środków. Po prostu trzeba podać otrzymany numer kasjerowi w Biedronce przed płatnością za towary.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych łatwą premią w wysokości 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Apetyt na premię

Regulamin promocji Apetyt na premię.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Apetyt na premię

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.