Ponownie łatwe 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas

W BNP Paribas pojawiła się druga edycja bardzo dobre akcji Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka – II etap dzięki której można w łatwy sposób otrzymać 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas. Tym razem warunki promocji są trochę trudniejsze, ale nadal w miarę łatwe. Wystarczy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe w kwocie co najmniej 2.000 zł nie później niż do końca kwietnia przyszłego roku, tj. do 30.04.2020 r. Nowa promocja karty kredytowej BNP Paribas trwa do 31.12.2019 r. i łączy się z promocją 400 zł za konto osobiste o której pisałem tutaj.

Z promocji mogą ponownie wziąć udział osoby, które 01.01.2018 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych i kont w BGŻ Optima mogą jak najbardziej brać udział w akcji. Warunek odebrania nagród to standardowo rejestracja w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 30.12.2019 r.
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę równą lub wyższą niż 2.000 zł, nie później niż do 30.04.2020 r.
  • Rejestracja na stronie www.mambonus.pl.

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*). Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart. Po wydaniu kwoty 2.000 zł dostaniemy kod o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Ważny on będzie do 31.12.2020 r. i będzie go można wykorzystać wielokrotnie do wykorzystania środków. Trzeba go po prostu podać kasjerowi przed dokonaniem płatności. Voucher pojawi się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni od daty spełnienia warunków akcji i będzie tam przez 2 miesiące.

Dodatkowo za wykonywanie transakcji w programie mamBonus otrzymujemy dodatkowe punkty, które później możemy wymieniać na nagrody (np. bilety do kina czy vouchery). Już 200 punktów dostaje się za samą rejestrację. Dodatkowo 5.000 punktów dostanie się na start za wykonanie 4 transakcji w kwocie co najmniej 50 zł w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy (wliczają się do transakcji promocyjnych z Biedronką).

W promocji możemy zawnioskować tylko o kartę kredytową Mastercard. Nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 9 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Należy to uwzględnić w kosztach promocji. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Rezygnować z karty należy trochę później. Dodatkowo klienci nieposiadający konta osobistego od co najmniej 9 miesięcy mogą otrzymać 350 zł. Więcej informacji poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Ponownie łatwe 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas


W ramach innej akcji Konto z zyskiem można otrzymać 400 zł za założenie konta osobistego i bardzo umiarkowaną aktywność. Wystarczą zasilenia i odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Szczegóły tutaj:

Ponownie łatwe 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas


Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

  1. Zwrócone lub sporne.
  2. Przeznaczone na spłatę zadłużenia  w innym banku.
  3. Wykonane kartami dodatkowymi, w rozumieniu Umowy o Kartę, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika.
  4. Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Odbierz400 zł na zakupy w sklepach Biedronka – II etap.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin sprzedaży premiowej 5000 pkt na start.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.