300 zł za konto osobiste w Credit Agricole za konto otwarte przez Smartfona

Przez kilka miesięcy można było skorzystać w Credit Agricole z promocji Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019 i zgarnąć 300 zł za przeniesienie konta/opłacanie rachunków domowych/płatności. Ta promocja skończyła się z końcem listopada i nie została przedłużona. Ale od ponad dwóch tygodnia trwa trochę ukryta promocja CA24 Otwórz konto i zyskaj dzięki której można otrzymać 300 zł za konto osobiste w Credit Agricole otwarte całkowicie online przez Smartfona – aplikację mobilną. Warunki są zupełnie inne niż w poprzedniej akcji, przesunięty jest też okres karencji. Nowa promocja trwa do 31.12.2019 r.

Credit Agricole tą akcją nie afiszuje się na głównej stronie. Poprzednio można było otrzymać dodatkowe 50 zł za wpisanie odpowiedniego kodu polecenia, ale tym razem nie jest chyba to możliwe. W każdym razie konto obecnie otwiera się całkowicie online przy pomocy aplikacji mobilnej. Karta przychodzi pocztą a umowa na e-mail. Z akcji mogą skorzystać osoby, które umowę Konta przez aplikację mobilną CA24 Otwórz konto wraz z bankowości internetową i od 01.11.2018 r. nie posiadali konta indywidualnego w Credit Agricole. W ramach promocji można otworzyć indywidualne Konto dla Ciebie MOVE!, Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Otrzymuje się 100 zł za samo otwarcie i 200 zł za odpowiednią aktywność.

Promocja CA24 Otwórz konto i zyskaj  – warunki:
  • Zawarcie umowy Konta przez aplikację mobilną CA24 Otwórz konto oraz zawarcie umowy bankowości elektronicznej CA24 – premia 100 zł.
  • W ciągu trzech kolejnych miesięcy zapewnienie wpływów na otwarte Konto w wysokości co najmniej 1.000 zł oraz wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej lub transakcji BLIK – premia 200 zł.

Wpływy i transakcje powinny nastąpić najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta. Należy je zapewnić w każdym z 3 kolejnych miesiącach. Nie powinny one pochodzić z naszych kont w Credit Agricole a nawet z naszych kont spoza Credit Agricole. Ale tego tak naprawdę bank nie ma jak sprawdzić, w razie czego przelewy od koleżanki, żony, rodziny będą w porządku. Co ciekawe akceptowane są wpłaty gotówkowe.

Premia wpłynie pod koniec następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Najpierw powinno zostać wypłacone 100 zł, a później 200 zł. Najpopularniejsze Konto dla Ciebie może być darmowe po wykonaniu odpowiedniego zasilenia oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na Rachunku Oszczędzam do kwoty 30.000 zł na 4 miesiące od daty otwarcia. Więcej na stronie promocji tutaj:

300 zł za konto osobiste w Credit Agricole za konto otwarte przez Smartfona


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

300 zł za konto osobiste w Credit Agricole za konto otwarte przez Smartfona


Regulamin Promocji CA24 Otwórz konto i zyskaj.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł za konto osobiste w Credit Agricole za konto otwarte przez Smartfona

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.