200 zł za konto osobiste w Banku Millennium

W dniu dzisiejszym pojawiła się kolejna akcja promocyjna, w której można otrzymać 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium. Dzięki promocji 200 zł na Nowy Rok nowi klienci portugalskiego banku mogą otrzymać 200 zł za konto dzięki spełnieniu prostych warunków aktywności. Warunki są niezmiennie bardzo proste – kilka zasileń oraz kilka płatności bezgotówkowych. Dodatkowo dotychczasowi klienci (i Ci nowi po założeniu) mogą zawnioskować o kartę kredytową i otrzymać kolejne 200 zł za jej używanie. Można też założyć Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł. Nowa promocja konta osobistego w Banku Millennium trwa do 28.01.2020 r.

Standardowo z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień startu promocji (tj. 17.12.2019 r.) nie posiadały żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy) oraz nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Niestety eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Należy pamiętać, że nie tak dawno Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Osoby, które już otrzymały kiedyś premię za otwarcie konta w Banku Millennium mogą jeszcze skorzystać z 5 edycji programu poleceń i otrzymać do 90 zł. O tej akcji pisałem tutaj:


Aby otrzymać 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium należy:
  • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji do 31.01.2020 r.
  • Do 31.01.2020 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
  • Wyrazić wszelkie zgody marketingowe.
  • Do 30.04.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  • W miesiącach: lutym, marcu i kwietniu 2020 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W miesiącach: lutym, marcu i kwietniu 2020 r. wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • Do 29.05.2020 r r. nie rozwiązywać umowy oraz odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium S.A. >>>

Standardowo aby otrzymać premię wystarczy kilka zasileń (mogą być one ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 kolejnych miesięcy. Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub po wizycie w placówce Banku Millennium. Dodatkowo dotychczasowi klienci mogą otrzymać 200 zł za kartę kredytową – szczegóły w zbiorczym artykule tutaj. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji 200 zł na Nowy Rok.


Promocji bankowych także w innych bankach jest bardzo dużo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto osobiste w Banku Millennium

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.