Promocje kont osobistych i kart kredytowych w Banku Millennium

Bank Millennium po krótkiej przerwie postanowił powrócić do promowania kont osobistych i kart kredytowych. W listopadzie zostały reaktywowane dwie akcje promocyjne dotyczące konta osobistego i karty kredytowej oraz pojawiła się dodatkowo nowa akcja dotycząca konto dla osób do 26 roku życia. Nie wspominając programu poleceń Banku Millennium oraz promocji konta firmowego. Dzisiaj opisuję po kolei wszystkie promocje kont osobistych i kart kredytowych dzięki którym można otrzymać kilkaset złotych od Banku Millennium. Należy zauważyć, że w ostatnich tygodniach Bank Millennium wchłonął Eurobank.


Pierwsza akcja to promocja 10 z kontem na 5 przeznaczona dla osób w wieku między 18 a 26 lat. Do 27.12.2019 r. można złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student i po spełnieniu naprawdę prostych warunków otrzymać 10 biletów do Multikina lub Heliosa. Uczestnikiem akcji może być każda osoba, która na dzień 20.11.2019 r. nie posiadała żadnych produktów w Banku Millennium (nawet karty pre-paid czy funduszy), nie jest też pełnomocnikiem do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Ten zapis od długiego czasu wyklucza wszystkich łowców promocji.

Nagrody w promocji 10 z kontem na 5:
 • 2 bilety przekazane do 13.01.2020 r. za założenie konta osobistego do końca roku, wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz aktywację bankowości mobilnej.
 • 8 biletów przekazane do 13.03.2020 r. za zasilenie w miesiącu styczniu i lutym 2020 r. konta osobistego kwotą po co najmniej 500 zł oraz wykonanie w każdym z tych miesięcy po co najmniej 1 transakcje bezgotówkowej kartą lub BLIKem.

I to wszystko. Konto 360º lub Konto 360º Student w ramach tej promocji można założyć za pośrednictwem kuriera lub po wizycie w placówce Banku Millennium. Niewiele trzeba robić aby konto osobiste w Banku Millennium było bezpłatne – o warunkach bezpłatność piszę na samym dole artykułu. Wniosek o konto z biletami do kina Helios można złożyć tutaj, a do Multikina tutaj:

Promocje kont osobistych i kart kredytowych w Banku MillenniumRegulamin promocji 10 z kontem na 5.


Kolejna, bardziej korzystna akcja to trwająca także do 27.12.2019 r. promocja Zyskaj 300 zł z goodie. Dzięki tej akcji można otrzymać premię w wysokości do 300 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student. Ponownie w akcji nie może brać osoba, która ma jakikolwiek produkt (a nawet jest pełnomocnikiem) w Banku Millennium, albo jest byłym klientem tego banku, ale już wcześniej korzystała z jakiejkolwiek akcji promocyjnej. Należy złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student przez stronę promocyjną, wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz spełnić warunki aktywności.

Nagrody w promocji Zyskaj 300 zł z goodie:
 • 100 zł premii przekazane do 31.01.2020 r. za założenie konta osobistego do końca roku oraz  wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
 • 200 zł premii przekazane do 30.04.2020 r. za aktywację do końca roku bankowości mobilnej oraz zasilenie w miesiącu styczniu, lutym i marcu 2020 r. konta osobistego kwotą po co najmniej 1.000 zł oraz wykonanie w każdym z tych miesięcy po co najmniej 1 transakcje bezgotówkowej kartą lub BLIKem.

Otrzymanie premii jest tylko trochę trudniejsze niż w promocji z biletami, ale nadal wręcz banalnie proste. Wystarczy kilka przelewów i kilka zasileń. Dodatkowo można otrzymać oprocentowanie 2,70% na Koncie Oszczędnościowym Profit do kwoty 100.000 zł – o szczegółach pisałem tutaj. Więcej o tej promocji można poczytać na stronie goodie.pl:

Promocje kont osobistych i kart kredytowych w Banku MillenniumRegulamin promocji Zyskaj 300 zł z goodie.


Dla osób, które wcześniej uczestniczyły w akcjach promocyjnych Banku Millennium pozostaje już tylko jedna opcja aby dorobić kilkadziesiąt złotych na tym banku. To program poleceń Lubię to polecam dzięki której zarówno osoba polecająca jak i polecona może otrzymać nagrody – 10% zwrotu za zakupy do 300 zł w ciągu 3 miesięcy (90 zł), lub 4 bilety do kina, bądź 80 zł w formie bonu do empik.com czy 80 zł w formie bonu do zalando.pl albo lokatę na 4% na 3 miesiące do kwoty 15.000 zł. Premię za udział w programie otrzymują zarówno polecający jak i poleceni a karencja dla nowych klientów wynosi wynosi 12 miesięcy.

Nowi klienci w tej akcji definiowani są jako osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed otwarcie Konta 360º nie posiadali żadnych produktów w Banku Millennium (nawet jednostek uczestnictwa TFI i karty pre-paid) (nawet jako pełnomocnicy czy poręczyciele). Nie ma wyłączenia osób, które wcześniej otwierały Konto 360º w akcjach promocyjnych typu 300 zł za Konto 360º, ale nie można za to być uczestnikiem poprzednich akcji programu poleceń Lubię to polecam (nie można było otwierać wcześniej konta osobistego w Banku Millennium w ramach tego programu). Program Lubię to polecam – edycja 5 trwa do 03.04.2020 r.

Aby otrzymać jedną z nagród w programie lubię to polecam Banku Millennium należy:
 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student z odpowiednim kodem polecenia (np. kod 24366326 tutaj).
 • Wyrazić zgody marketingowe.
 • Zaakceptować regulamin programu poleceń.
 • W ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w kwocie co najmniej 360 zł.

Więcej o programie poleceń Banku Millennium pisałem tutaj:

Promocje kont osobistych i kart kredytowych w Banku Millennium


Kolejna okazja aby otrzymać premię od Banku Millennium to promocja Świąteczne zakupy z kartą kredytową Banku Millennium. To cykliczna akcja dzięki której można otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. Wniosek o kartę można złożyć poprzez bankowość internetową Millennet lub mobilną, przy czym w aplikacji mobilnej musimy otrzymać specjalne zaproszenie.  Promocja trwa do 10.01.2020 r. i dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold). Pula promocyjnych wniosków została ustalona na 4.000 sztuk.

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
 1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).
 2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 250 zł w 3 kolejnych okresach:
 • Dla wniosków złożonych w listopadzie: do 31 grudnia, w styczniu i lutym 2020 r.
 • Dla wniosków złożonych w grudniu: do 31 stycznia, w lutym i marcu 2020 r.
 • Dla wniosków złożonych w styczniu: do 29 lutego, w marcu i kwietniu 2020 r.

Promocje kont osobistych i kart kredytowych w Banku Millennium

Nagroda – 200 zł – zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca do końca marca, kwietnia lub maja 2020 r. w zależności od tego w którym miesiącu złożymy wniosek o kartę. W ramach akcji karta kredytowa jest bezpłatna po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie (standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu). Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj, a na karcie kredytowej Alfa tutaj.

Promocje kont osobistych i kart kredytowych w Banku MillenniumRegulamin promocji Świątecznie zakupy z kartą kredytową Banku Millennium.


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu. Konto 360º Junior kosztuje 2 zł ale Bank Millennium nie pobiera tej opłaty gdy zostaną spełnione warunki bezpłatności Konta 360º.


Żeby było tego mało można jest otrzymać do 400 zł za konto firmowe w Banku Millennium. W ramach akcji 400 zł dla Twojej Firmy można otrzymać 300 zł za przelewanie składek ZUS i otrzymywanie niewielkich zasileń na konto firmowe oraz dodatkowe 100 zł za terminal płatniczy. Więcej o tej trwającej do końca roku akcji pisałem tutaj:

konto firmowe


Promocji bankowych także w innych bankach jest bardzo dużo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

promocje bankowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.