300 zł za konto firmowe w Banku Millennium + 100 zł za terminal

Bank Millennium po krótkiej przerwie powrócił do promowania konta firmowego. I to powrócił bardzo solidnie, ponieważ od wczoraj w ramach promocji 400 zł dla Twojej firmy można otrzymać 300 zł za konto firmowe w Banku Millennium za spełnienie naprawdę prostych warunków + 100 zł za terminal płatniczy. Aby otrzymać 300 zł wystarczy przez kilka miesięcy otrzymywać odpowiednie, niewielkie wpływy oraz wykonywać płatności na ZUS. Kolejne 100 zł jest za terminal. Konto firmowe należy założyć przez bankowość internetową Millenet więc trzeba być aktualnym klientem Banku Millennium. Nowa promocja trwa do 31.12.2019 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Promocja kierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG, które otworzą rachunek firmowy przez bankowość internetową Millenet. Wyłączenia są dwa – nie można być byłym albo obecnym klientem Banku Millennium jako przedsiębiorca oraz nie można było skorzystać wcześniej z promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z premią i go później zamknąć. Jeżeli Konto 360° lub Konto 360° Student otworzyliśmy lub otworzymy w promocji z premią i go nie zamkniemy czy zamknęliśmy to oczywiście można korzystać z akcji.

300 zł za konto firmowe w Banku Millennium – warunki akcji:
  • Wykonanie przelewu na ZUS w styczniu, lutym i marcu 2020 r. w kwocie co najmniej 250 zł.
  • Otrzymanie wpływów zewnętrznych na konto w styczniu, lutym i marcu 2020 r. w kwocie co najmniej 1.000 zł.
  • Wyrażone zgody marketingowe oraz handlowe.

300 zł za konto firmowe w Banku Millennium + 100 zł za terminal

Za każdy miesiąc w którym spełnimy warunki promocji otrzymamy premię w wysokości 100 zł. Łącznie więc można otrzymać 300 zł premii za konto firmowe w Banku Millennium. Wpływy powinny nie mogą pochodzić z naszego konta w Banku Millennium. Premia zostanie wypłacona do 30.04.2020 r. Należy pamiętać, że premia ta stanowi dochód z działalności i należy ją rozliczyć. Dodatkowe 100 zł można otrzymać, jeżeli do 30.03.2020 r. zawrze się umowę z Bankiem Millennium oraz PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego do obsługi i rozliczania transakcji płatniczych. Należy też do tego czasu rozliczyć transakcje w kwocie minimum 1.000 zł.

I właściwie to wszystko. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Banku Millennium to może je otworzyć w jednej z pojawiających się co chwila promocji – szczegóły pod tagiem Bank Millennium. Często pojawia się promocja, w ramach której Bank Millennium płaci 200 zł za założenie konta. Ostatnia taka akcja skończyła się właściwie na dniach ale z pewnością niedługo pojawi się nowa. Jeżeli ktoś nie chce czekać albo nie może to trwa też program poleceń z premią 80 zł – 90 zł – szczegóły tutaj:

300 zł za konto firmowe w Banku Millennium + 100 zł za terminal


Konto firmowe Konto Mój Biznes w Banku Millennium to:
  • 0 zł w przypadku jednego przelewu do ZUS lub US lub wpływie 1.000 zł (inaczej 15 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po wydaniu 300 zł (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za 20 przelewów internetowych i do ZUS/US (kolejne 1 zł).
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Banku Millennium.

Osoby posiadające firmę krócej niż rok nie płacą za konto firmowe przez 12 miesięcy niezależnie od spełnienia powyższych warunków.


Obecnie można otrzymać 200 zł za konto firmowe oraz 400 zł za terminal w Nest Banku – szczegóły tutaj:

300 zł za konto firmowe w Banku Millennium + 100 zł za terminalAlbo można otrzymać jeszcze solidniejszą premię – 200 zł na start i do 1.500 zł za aktywne używanie za konto firmowe w Alior Banku – szczegóły tutaj:

300 zł za konto firmowe w Banku Millennium + 100 zł za terminal


Cennik Usług.

Regulamin promocji 400 zł dla Twoje Firmy.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

300 zł za konto firmowe w Banku Millennium + 100 zł za terminal

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.