200 zł za konto firmowe w Nest Banku i 400 zł za terminal

Do oferty Nest Banku wróciła w dniu dzisiejszym ciesząca się sporą popularnością promocja konta firmowego BIZnest Konta. Tym razem w ramach akcji Korzystam z BIZnest Konta i zyskuję nawet 600 zł premii można otrzymać 200 zł za konto firmowe oraz dodatkowe 400 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy. Warunki uzyskania premii są bardzo proste – zapewnienie odpowiednich wpływów i przelewy na ZUS lub US. Nowa promocja trwa do 30.11.2019 r. lub do wyczerpania puli 500 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy na 24 miesiące przed złożeniem wniosku nie posiadali w Nest Banku konta firmowego (nie można mieć także być w trakcie zakładania takiego konta). Posiadania rachunku osobistego czy lokat nie wyklucza z udziału w akcji. Można otrzymać Premię Za Aktywność oraz Premię za Terminal.

200 zł za konto firmowe w Nest Banku – warunki akcji:
 • Złożenie wniosku o BIZnest Konto za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Posiadanie siedziby w Polsce oraz zarejestrowanie w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
 • Podpisanie umowy najpóźniej do 09.12.2019 r.
 • Najpóźniej do 31.12.2019 r. oraz w 3 kolejnych miesiącach:
  • Zapewnienie wpływów w wysokości minimum 2.000 zł.
  • Zrealizowania z konta firmowego płatności zaliczki podatku do US lub składki do ZUS w wysokości 250 zł.
400 zł za terminal płatniczy w Nest Banku – warunki akcji:
 • Wskazanie we wniosku o otwarcie konta albo w bankowości internetowej zainteresowania ofertą nabycia terminala płatniczego First Data Polska S.A.
 • Zawarcie z First Data Polska S.A. umowy o współpracy w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi z wykorzystaniem terminala płatniczego First Data Polska S.A.w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego w ciągu 30 dni o daty podpisania umowy o konto firmowe.
 • Otrzymanie rozliczenia transakcji z terminala na konto firmowe w ciągu 60 dni od daty podpisania umowy o konto firmowe.

<<<Strona promocji 200 zł za konto firmowe w Nest Banku i 400 zł za terminal płatniczy>>>

200 zł za konto firmowe w Nest Banku i 400 zł za terminal

Jeżeli chodzi o wpływy na konto firmowe to powinny być to wpływy, które pochodzą od kontrahentów a nie od nas. Zgodnie z dosyć restrykcyjną definicją to: suma uznań (m.in. wpłata gotówkowa, przelew, zwrot Operacji dokonanej Kartą) na Rachunku Firmowym pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami bankowymi (indywidualnymi lub firmowymi) klienta w Banku lub z innych rachunków bankowych klienta prowadzonych przez dostawców innych niż Bank, (ii) kredytów klienta lub (iii) lokat klienta.

Za pierwszy miesiąc, w którym otrzymamy wpływy i wykonamy przelewy na ZUS/US otrzymamy 50 zł. Za spełnienie tych samych warunków w 3 kolejnych miesiącach otrzymamy trzy razy po 50 zł. Łącznie można otrzymać w ten sposób 200 zł za 4 miesiące aktywności. W przypadku przelewów do US Nest Bank ma prawo do poproszenie o dokumenty potwierdzające wysokość płaconych składek. Dlatego też bezpieczniejsze są przelewy na składki ZUS. Premie będą wypłacane na konto firmowe do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji (w ciągu 20 dni roboczych). Premie należy rozliczać z podatku ponieważ nie są one objęte zwolnieniem jak to jest w przypadku osób fizycznych..

Dodatkowo można otrzymać aż 400 zł za terminal płatniczy. Należy przy składaniu wniosku o konto firmowe wyrazić zainteresowanie terminalem, następnie w ciągu 30 dni zawrzeć umowę z First Data a do 60 dni otrzymać pierwsze wpływy z operacji wykonanych za pomocą tego terminala. Tutaj premia zależna jest od tego na jak długo podpiszemy umowę. W przypadku umowy na 12 miesięcy jest to 100 zł, umowy na 24 miesiące – 200 zł, na 36 miesięcy – 300 zł i na 48 miesięcy – 400 zł.

BIZnest Konto to chyba jedyne bezwarunkowo i całkowicie bezpłatne konto firmowe w Polsce. Brak jest opłat za prowadzenie, wydanie i obsługę karty, wszystkie przelewy internetowe. Bezpłatne są także wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych.W innych bankach z reguły konta firmowe są płatne, i to niemało. Premia w kwocie 200 zł jest bardzo łatwa do uzyskania, dodatkowo jeżeli ktoś się zastanawia nad terminalem płatniczym to jest dodatkowy powód na rozpoczęcie współpracy z Nest Bankiem. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto firmowe w Nest Banku oraz ewentualnie 400 zł za terminal płatniczy zapraszam tutaj:

200 zł za konto firmowe w Nest Banku i 400 zł za terminal


Regulamin promocjii Korzystam z BIZnest Konta i zyskuje nawet 600 zł premii.

Regulamin promocji „Terminal płatniczy z Nest Bankiem”.


Do końca 14.11.2019 r. można także założyć konto firmowe w Alior Banku z premią 200 zł za samo otwarcie i premią do 1.500 zł za aktywne korzystanie – szczegóły tutaj:

200 zł za konto firmowe w Nest Banku i 400 zł za terminal

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.