Ponownie Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,60% + 200 zł dla nowych klientów

O lokatach bankowych na moim blogu piszę ostatnio bardzo rzadko. Właściwie wspominam o nich ostatnio tylko przy okazji moich rankingów. Powód jest właściwie tylko jeden –  brak dobrych ofert. Nawet przeżywający głębokie problemy Idea Bank nie oferuje ostatnio wyższego oprocentowania niż stawka 2,40%. Lepsze oprocentowanie, choć do ograniczonej kwoty, można otrzymać na kontach oszczędnościowych. I taką propozycją jest także Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,60% dla nowych środków do kwoty 100.000 zł przy regularnych wpływach na konto osobiste. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące od daty pierwszej wpłaty nowych środków. A te można wpłacić najpóźniej do 12.12.2019 r.

Dwa dni temu wystartowała 12 edycja promocja Konta Mocno Oszczędnościowego ze zmienioną datą badania nowych środków. Nowe środki to obecnie nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 15.11.2019 r. Aby otrzymać stawkę 2,60% należy zapewnić wpływ w danym miesiącu spoza Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe w w wysokości co najmniej 1.500 zł (może być też z konta firmowego w Alior Banku). Klienci bez regularnych wpływów w takiej wysokości otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,20%. Powyżej 100.000 zł oraz po 3 miesiącach obowiązuje oprocentowanie standardowe  w wysokości tylko 0,88%. Prowadzenie Konta Mocno Oszczędnościowego jest bezwarunkowo bezpłatne, standardowo bezpłatny jest też jeden przelew i wypłata gotówkowa w miesiącu kalendarzowym (kolejny kosztuje 10 zł) oraz wszystkie przelewy na konto osobiste w Alior Banku.

Ponownie Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,60% + 200 zł dla nowych klientów

Dodatkowo nowi klienci Alior Banku mogą otrzymać premię 200 zł za konto osobiste. Trwa 3 edycja akcji Z nami lepiej dzięki której za kilka przelewów, transakcji i logowań do aplikacji mobilnej otrzymuje się nagrodę w wysokości 200 zł. Dodatkowo jednym z bonusów za używanie konta jest podwyższone oprocentowanie na „zwykłym” konto oszczędnościowym do 3% do kwoty 20.000 zł. Promocyjne Konto Jakże Osobiste jest bezpłatne po zasileniu kwotą 1.500 zł oraz wydaniu kartą 300 zł – potrzebną do premii ale chyba niepotrzebną do podwyższenia oprocentowania. Dodatkowa oferta to Lokata dla Nowego Klienta (ale tego co jest pierwszy raz w Alior Banku) na 100 dni z oprocentowaniem 3% do kwoty 50.000 zł. Lokata ta dostępna jest przez 14 dni od daty otwarcia konta osobistego w Alior Banku. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Alior Bankiem zapraszam tutaj:

Ponownie Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku na 2,60% + 200 zł dla nowych klientów


Regulamin Promocji Konto Mocno Oszczędnościowe – edycja 12.

Tabela oprocentowania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.