200 zł za konto osobiste w Nest Banku

Nest Bank postanowił powrócić do promowania swojego konta osobistego. Właśnie wystartowała akcja Jesienna premia z Nest Kontem dzięki której ponownie nowi klienci mogą otrzymać 200 zł za konto osobiste w Nest Banku. Nest Bank (już) standardowo promuje mocno aktywnych klientów, czyli tych, co zdecydują się na przelewanie wynagrodzenia oraz wykonywanie transakcji bezgotówkowych. Promocja trwa do 30.09.2019 r. lub do wyczerpania puli dostępnych wniosków promocyjnych w wysokości 500 sztuk. Dodatkowo można otworzyć także Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł.

Do akcji mogą przystąpić nowi klienci Nest Banku, którzy w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczem konta w Nest Banku. Standardowo nie można być także w trakcie otwierania takiego konta.

200 zł na konto osobiste w Nest Banku – warunki promocji:
  • Złożenie wniosku o konto osobiste Nest Konto za pośrednictwem strony promocji.
  • Podpisanie umowy ramowej Nest Bankiem najpóźniej do 31.10.2019 r.
  • Nie używanie Nest Konta do celów związanych z działalnością gospodarczą.
  • Najpóźniej do 30.11.2019 r. zapewnienie wypływu wynagrodzenia w kwocie co najmniej 2.000 zł oraz wykonanie w tym samym miesiącu transakcji bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.
  • W dwóch kolejnych miesiącach zapewnienie wpływu wynagrodzenia w kwocie co najmniej 200 zł oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł (w każdym miesiącu).

<<<Strona promocji 200 zł za konto osobiste w Nest Banku>>>

Okres promocji trwa od 31.01.2020 r. i w tym okresie należy zapewnić wpływy na konto i wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Za pierwszy miesiąc w którym spełnimy warunki wpływu i transakcji otrzymuje się 100 zł, za dwa kolejne po 50 zł. Premie zostaną wypłacona do 20-go dnia roboczego następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania, tj. mniej więcej do końca takiego miesiąca. Co ważne – do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się płatności za gry hazardowe, związane z wymianą walut, anulowane oraz wypłaty gotówki typu cash back.

Wynagrodzenie powinno być wynagrodzeniem, ponieważ Nest Bank definiuje wpływ ywngrodzenia* bardzo dokładnie, a dodatkowo w regulaminie promocji udziela sobie zgody na poproszenie o dokument, który potwierdzi prawo do tego wynagrodzenia. Więc przelewy ze swojego konta z odpowiednim tytułem odpadają. Konto osobiste Nest Konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego, wideo-rozmowy lub poprzez finalizację – podpisanie umowy w placówce Nest Banku. Nest Konto jest całkowicie darmowe – brak jest opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste w Nest Banku zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Nest Banku


Regulamin promocji Jesienna premia z Nest Kontem.


200 zł za konto osobiste w Nest Banku


Standardowo nowi klienci Nest Banku mogą założyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł na 3 miesiące lub na 6 miesięcy jak zapewnimy wpływy wynagrodzenia na Nest Konto (a te zapewnimy w ramach promocji). Konto Oszczędnościowe Nest Oszczędności oprocentowane jest stawką 2,25% do kwoty 50.000 zł oraz 2% dla nadwyżki ponad tą kwotę do końca miesiąca założenia tego konta i przez kolejne 2 miesiące.  Oprocentowanie standardowe równe jest stawce WIBOR 3M – 0,50%. Oprocentowanie lokat bankowych w Nest Banku ostatnio bardzo mocno spadło. Ale nadal można otworzyć bardzo dobry program systematycznego oszczędzania Nest Rodzinne Oszczędności o którym pisałem kiedyś tutaj.


*Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub(ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.