Ponownie 200 zł za inwestowanie i 140 zł za konto osobiste dla nowych w ING Banku Śląskim

W ING Banku Śląskim ponownie pojawiła się bardzo dobra akcja dzięki której można otrzymać 100 zł, 150 zł lub 200 zł za regularne inwestowanie. Promocja dotyczy obecnych klientów ING Banku Śląskiego bo aby wziąć w niej udział należy posiadać konto osobiste. A te można otworzyć w ramach akcji z premią 140 zł – szczegóły tutaj. Do tego w ramach programu Im więcej inwestujesz, tym więcej zyskujesz. III edycja można otrzymać dodatkowe 200 zł za inwestowanie w ING. Warunek – nieposiadanie na dzień 16.09.2019 r. jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych za pośrednictwem ING. Promocja trwa do 31.10.2019 r.

200 zł za inwestowanie – warunki akcji:
 • Posiadanie konta (w tym oszczędnościowego) w ING Banku Śląskim z dostępem do bankowości internetowej.
 • Zapisanie się do promocji w Moje ING, w sekcji Oferta ING.
 • Wypełnienie ankiety inwestycyjnej i otrzymanie profilu inwestora.
 • Podpisanie z ING Umowy o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania.
 • Poprzez bankowość internetową:
  • Zlecenie otwarcia nowego rejestru funduszy inwestycyjnych.
  • Dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie minimum 300 zł na nabycie jednostek uczestnictwa z otwartym rejestrze.
  • Złożenie dyspozycji regularnego inwestowania na kwotę 300 zł, lub 500 zł, lub 1.000 zł.
 • W okresie do 30.04.2020 r. dokonanie co najmniej 6 nabyć jednostek uczestnictwa w ramach złożonej dyspozycji regularnego inwestowania w kwocie 300 zł lub 500 zł lub 1.000 zł (inne kwoty nie biorą udziału w akcji).
 • Nie dokonywanie zmian w złożonej dyspozycji regularnego inwestowania.
 • Posiadanie Otwartego Konta Oszczędnościowego na dzień wypłaty premii (15.05.2020 r).

Ponownie 200 zł za inwestowanie i 140 zł za konto osobiste dla nowych w ING Banku Śląskim

Uczestnicy poprzednich promocji mogą wziąć udział pod warunkiem, że nie posiadają już żadnych środków na otwartych rejestrach w ING. Warunkiem jest otwarcie nowego rejestru – czyli wybranie nowego funduszu. Sam biorę udział w poprzedniej akcji i na dniach powinienem otrzymać 200 zł. Najbezpieczniej inwestować w fundusze bezpieczne – np. tzw. Pakiet Ostrożny lub fundusze pieniężne lub obligacyjne. Priorytetem jest dla mnie bezpieczeństwo oszczędności. Każdy decyzję o udziale w promocji i kupowanych funduszach powinien podjąć sam na własne ryzyko.

W ramach programu regularnego inwestowania składamy tzw. dyspozycję regularnego inwestowania (DRI), przez którą ING zobowiązuje nas do regularnego inwestowania przez co najmniej 6 kolejnych miesięcy + pierwsza wpłata na minimum 300 zł. Za inwestowanie kwoty 300 zł dostaje się ostatecznie 100 zł premii, za inwestowanie kwoty 500 zł – 150 zł premii, a za inwestowanie kwoty 1.000 zł – 200 zł premii. Po otrzymaniu premii można ale nie trzeba kontynuować regularnego inwestowania. Ważne aby w zleceniu była kwota 300 zł lub 500 zł lub 1.000 zł – regulamin akcji wymaga dokładnie takich kwot. Premia wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe, a ING pokryje ze swojej strony podatek od tej premii.

W ramach akcji nie jest pobierana opłata dystrybucyjna ale należy uważać na ewentualną prowizję za odkupienie jednostek uczestnictwa. Fundusze bezpieczniejsze oparte o papiery dłużne, obligacja i lokaty z reguły nie pobierają opłat za umorzenie środków. Ta akcja to standardowo jeden z powodów dla których warto rozpocząć współpracę w ING – na początek można otrzymać do 140 zł za konto osobiste. Ta akcja trwa do końca września ale jest regularnie przedłużana. Czasami można też otrzymać 100 – 120 zł za przelewanie wynagrodzenia (właśnie otrzymałem 120 zł – drugi raz) i 200 – 300 zł za kartę kredytową. Sam otrzymałem tak już od ING ponad 1.000 zł (190 zł za otwarcie konta, 100 zł za inwestowanie, 500 zł za karty kredytowe, 240 zł za wynagrodzenie). Wszystkich zainteresowanych współpracą z ING odsyłam do artykułu o premii 140 zł za konto osobiste tutaj:

Ponownie 200 zł za inwestowanie i 140 zł za konto osobiste dla nowych w ING Banku Śląskim


Regulamin promocji Im więcej inwestujesz, tym więcej zyskujesz – III edycja.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.