200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Wrzesień z kartą kredytową

Bank Millennium we wrześniu postanowił wznosić promocję karty kredytowej dostępną (dla odmiany) tylko dla swoich dotychczasowych klientów. Ponownie w ramach akcji Wrzesień z kartą kredytową można w prosty sposób otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. Standardowo o kartę należy zawnioskować poprzez bankowość internetową Millennet. Nowa promocja karty kredytowej w Banku Millennium trwa do 07.10.2019 r. lub do wyczerpania puli 2.000 promocyjnych wniosków. Jeżeli ktoś nie jest jeszcze klientem tego banku to może otworzyć konto osobiste z premią 200 zł – szczegóły tutaj.

O kartę kredytową należy zawnioskować w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej,  przy czym w aplikacji mobilnej musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).
  2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 250 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Do końca listopada.
  • W grudniu.
  • W styczniu 2020 r.

Nagroda – 200 zł zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca do końca lutego 2020 r. – karta musi być wtedy aktywna i nie może być w okresie wypowiedzenia. Ponadto po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby.


Jeżeli ktoś jeszcze nie ma przyjemności z Bankiem Millennium to można założyć w tym banku konto osobiste w zamian za 200 zł – szczegóły tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Wrzesień z kartą kredytową


Karta Impresja – 5% zwrot w sklepach:200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Wrzesień z kartą kredytową
Karta Alfa – 5% zwrot w sklepach:
200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Wrzesień z kartą kredytową


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Wrzesień z kartą kredytową

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.