200 zł za konto osobiste w Banku Millennium w akcji Rusz po 200 zł

Bank Millennium z małymi przerwami publikuje akcje promocyjne zachęcające solidną premią do założenia konta osobistego Konta 360º. Ponad tydzień temu wystartowała akcja Rusz po 200 zł dzięki której ponownie nowi klienci mogą otrzymać 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium. Warunki są niemal identycznie jak w poprzednich akcjach – odpowiednie, niewielkie przelewy i transakcje bezgotówkowe. Promocja Rusz po 200 zł trwa do 25.09.2019 r. Dodatkowo przy okazji jeszcze przez kilka dni można założyć Konto Oszczędnościowe na 2,70% – szczegóły tutaj.

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium, którzy nie posiadają na dzień startu akcji (21.08.2019 r.) żadnych produktów w tym banku (nawet karty pre-paid czy funduszy), nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Jeżeli ktoś nie spełnia tych warunków (dostał kiedyś premię za Konto 360º) alternatywą jest akcja Lubię to polecam z premią do 90 zł o której pisałem tutaj:

200 zł za konto osobiste w Banku Millennium w akcji Rusz po 200 złAby otrzymać 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium należy:
  • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji do 25.09.2019 r.
  • Do 30.09.2019 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
  • Wyrazić wszelkie zgody marketingowe.
  • Do 30.09.2019 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  • W miesiącach: październiku, listopadzie oraz grudniu zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
  • W miesiącach: październiku, listopadzie oraz grudniu wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
  • Do 31.01.2020 r r. odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium S.A. >>>

Aby otrzymać premię wystarczy kilka zasileń (może być ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 kolejnych miesięcy. Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub po wizycie w placówce Banku Millennium. Dodatkowo po jakimś czasie można zawnioskować o kartę kredytową i otrzymać kolejne 200 zł – te akcje pojawiają się praktycznie co miesiąc. Same konto osobiste może być początkiem owocnej finansowej współpracy z portugalskim bankiem. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Banku Millennium w akcji Rusz po 200 zł


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu. Konto 360º Junior kosztuje 2 zł ale Bank Millennium nie pobiera tej opłaty gdy zostaną spełnione warunki bezpłatności Konta 360º.


REGULAMIN PROMOCJI  Rusz po 200 zł.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto osobiste w Banku Millennium w akcji Rusz po 200 zł

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.