350 zł za konto osobiste w Credit Agricole

Do oferty Credit Agricole powróciła bardzo promocja Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019 dzięki której można otrzymać 300 zł od francuskiego banku za konto osobiste. Dołączając do tego premię za otwarcie konta z polecenia to właściwie można otrzymać 350 zł za konto osobiste w Credit Agricole. Tym razem można otrzymać premię za 300 zł za przeniesienie konta lub 300 zł za płatności za rachunki domowe lub 300 zł za płatności i oszczędzanie CAsaver. Warunki jak zwykle na pierwszy rzut oka są skomplikowane, ale w sumie łatwe do spełniania. Nowa akcja promocyjna Credit Agricole trwa do 30.11.2019 r.


Z programu mogą skorzystać osoby, które od 01.04.2018 r. nie posiadały w Credit Agricole Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP lub korzystały z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku. Konto dla Ciebie można otworzyć przez internet lub w placówka CA.


W ramach akcji można otrzymać 300 zł za przeniesienie konta osobistego do Credit Agricole oraz odpowiednie wpływ, lub 300 zł w postaci zwrotu części płatności za rachunki, lub 300 zł za zaokrąglenia płatności bezgotówkowych (CA Saver). Aby przystąpić do promocji Jesienne Korzyści dla Ciebie 2019 należy otworzyć konto osobiste Konto dla Ciebie (lub Konto dla Ciebie VIP), wybrać jeden z rodzajów premii oraz zapewnić stałe wpływy na konto. Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej).

350 zł za konto osobiste w Credit Agricole


300 zł za przeniesienie konta osobistego

Aby otrzymać premię 300 zł za przeniesienie konta należy w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o Konto dla Ciebie złożyć  Upoważnienie Credit Agricole do przeniesienia konta z innego banku. Wniosek ten powinien zawierać nazwę banku, pełny numer rachunku, dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę i adres instytucji, którą należy zawiadomić aby przelewała na nowe konto wynagrodzenie. Jeżeli na przeniesione konto zostaną zaksięgowane wpływy w wysokości 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe to naliczy się premią 100 zł. Jeżeli wpływy te będą wynosić 3.000 zł to premia wyniesie 300 zł. Premia zostanie wypłacona pod koniec następnego miesiąca, po zaksięgowaniu trzeciego wpływu o odpowiedniej wartości.

Uwaga – podpisy Klienta na Upoważnieniu i Wniosku muszą być zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku. Czyli wniosek powinien być skuteczny. Wpływy na konto to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika. Pierwszy Wpływ na Konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta. Czyli nie przejdzie przelew z innego banku jeżeli jesteśmy tam właścicielem ale np. wpłaty gotówkowe już tak… Wpływy nie muszą być koniecznie z tyt. wynagrodzenia. Mogą być to przelewy np. od żony/męża.


300 zł zwrotu za rachunki

Zwrot za rachunki to drugi rodzaj premii dla tych, którzy nie mogą albo nie chcą skorzystać z opcji przeniesienia konta. Można wybrać opcję 5% zwrotu za płatności rachunków przez kolejne 12 miesięcy, do 300 zł w ciągu jednego roku. Aby otrzymywać zwrotu za płatności rachunków należy zarejestrować tzw. Potwierdzenie Płatności w placówkach Credit Agricole lub na stronie www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach. Dodatkowo w bankowości internetowej należy zdefiniować odbiorcę płatności – skrócona nazwa oraz numer rachunku powinien być taki sam jak płatność zarejestrowana na powyższej stronie. Rachunki mogą dotyczyć płatności za gaz, energię elektryczną, wodę bieżącą, telewizję kablową lub satelitarną, dostęp do internetu, telefon komórkowy i/lub stacjonarny. Dodatkowo należy zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł w każdym miesiącu. Zwrot będzie księgowany zaraz po wykonaniu płatności. Brak jest ograniczeń miesięcznych co do kwoty zwrotu, jest tylko ograniczenie zwrotu w ciągu roku. Wystarczy opłacać rachunki na kwotę około 500 zł miesięcznie aby otrzymać maksymalny zwrot.


300 zł za płatności czyli CAsaver z bonusem 50%

Premia ta związana jest z usługą zaokrąglania do góry wykonywanych płatności bezgotówkowych – zaokrąglenia wędrują na konto oszczędnościowe. Najlepiej oczywiście wybrać zaokrąglenie do 5 zł i płacić np. 5,01 zł kartą. Bank zaokrągli nam kwotę do 10 zł, doda nam od pozostałych 4,99 zł odłożonych na konto oszczędnościowe dodatkowe 50% premii. Wystarczy więc dobrze rozplanować zakupy i tylko ok. 11 takich transakcji. Maksymalnie można otrzymać 25 zł miesięcznie i 300 zł rocznie. Warunek otrzymania tej premii to zasilenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole kwotą 1.000 zł oraz wykonywanie transakcji bezgotówkowych w kwocie co najmniej 300 zł w każdym miesiącu. Premia będzie wypłaca pod koniec każdego miesiąca przez kolejne 12 miesięcy.


Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na 4 miesiące do kwoty 50.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 01.08.2018 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, bardzo rzadko spotykana – kwartalna kapitalizacja odsetek. Po 4 miesiącach oprocentowanie wynosi najwyżej 1%. Sensowne oprocentowanie lokat zaczyna się od terminów dwuletnich i tylko dla nowych środków. Można za to otrzymać 50 zł za otwarcie Konta dla Ciebie z polecenia. Taką premię może otrzymać osoba polecająca i osoba polecona.

350 zł za konto osobiste w Credit Agricole

Kod polecenia należy wpisać w momencie składania wniosku o otwarcie konta w Credit Agricole. W tej akcji należy nie mieć konta na 265 dni przed złożeniem wniosku (nietypowo). Premia dla polecającego naliczy się za otwarcie konta, osoba polecona powinna zasilić w każdym kolejnym 3 miesięcy konto kwotą 1.000 zł lub wykonywać transakcje bezgotówkowe w kwocie minimum 300 zł. Maksymalnie można otrzymać do 500 zł za skuteczne polecenia. Można wpisać kod zaprzyjaźnionej osoby: 3823408.

350 zł za konto osobiste w Credit Agricole

Podsumowując w ramach lekko odświeżonej akcji można otrzymać 300 zł za konto osobiste w Credit Agricole. A właściwie można otrzymać 350 zł jeżeli doliczymy do tego otwarcie tego konta z polecenia. Najłatwiej a zaraz najtrudniej jest z przeniesieniem konta. Bo co jeżeli nasz dotychczasowy bank odrzuci taką dyspozycję Credit Agricole może odmówić przyznania premii. Należy uważać na definicję wpływów – konto, z którego przyjdzie ewentualny przelew nie powinno należeć do nas. A właściwie nie powinny się tam podstawiać nasze dane. Więcej informacji na stronie promocji tutaj:

350 zł za konto osobiste w Credit Agricole


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

350 zł za konto osobiste w Credit Agricole


Regulamin Promocji Jesienne Korzyści dla Ciebie 2019.

Regulamin Programu Poleceń III – edycja.

Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunków.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.