Blikomania czyli nagrody za transakcje BLIK

Witam. Dzisiaj nie piszę o ofercie lokaty czy premii za konto osobiste czy kartę kredytową. Dzisiaj piszę o reaktywowanej akcji Blikomania, czyli loterii dzięki której można otrzymać nagrody za transakcje BLIK. Nagrody nie są gwarantowane, ale jak ktoś używa tej formy płatności to grzechem jest brak rejestracji w tej promocji. Tym bardziej, że można otrzymać nagrody o wartości 100 zł (7379 nagród), 1.000 zł (157 nagród) a jeden szczęśliwiec otrzyma nawet 100.000 zł. Promocja trwa do 21.08.2019 r.

Uczestnikami loterii Blikomania mogą być osoby, które posiadają konto osobiste w jednym z banków:  Alior Bank S.A. (i T-Mobile Usługi Bankowe), Bank Millennium S.A., BGŻ BNP Paribas (w tym Raiffeisen Polbank) Credit Agricole, Santander Bank Polska, Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A. (oraz Orange Finanse), Pekao SA oraz PKO Bank Polski S.A. (w tym Inteligo). Należy zarejestrować się na stronie internetowej www.blikomania.pl wprowadzając swoje imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego do kontaktów, numer PESEL, oraz wskazać używaną aplikację mobilną. Po zarejestrowaniu należy kliknąć w link wysłany na podany adres e-mail. Należy także zaakceptować wszystkie niezbędne zgody. Jeżeli korzystamy z kilku aplikacji (banków) należy zarejestrować się osobno do Blikomani.


Większość, jeżeli nie wszystkie te banki prowadzą akcje promocyjne, dzięki którym można otrzymać od 100 zł do nawet 350 zł premii za otwarcie konta – szczegóły w zakładce promocje bankowe tutaj:

Blikomania czyli nagrody za transakcje BLIK


W loterii biorą udział właściwie wszystkie transakcje – płatności w internecie, przelewy na telefon, wypłaty z bankomatów i płatności w sklepach. Jeżeli zostaniemy wylosowani to dostaniemy na podany adres e-mail szczęśliwą wiadomość. Można otrzymać więcej niż jedną nagrodę, ale nie można otrzymać dwóch nagród jednego dnia. Nagroda główna – 100.000 zł zostanie przyznana przelewem po uprzednim uzupełnieniu danych do jej wypłaty (będzie na to 7 dni od daty powiadomienia). Pozostałe nagrody – po 1.000 zł oraz 100 zł zostaną wypłacone w formie 9-cyfrowego czeku, który będzie można wypłacić w bankomatach PKO BP S.A., ING Bank Śląski, Millennium Bank, Santander Bank, BGŻ BNP Paribas, Euronet, Planet Cash, Bank BPS po podaniu dodatkowego 4-cyfrowego numeru PIN. Czas na wypłatę – 15 dni od daty powiadomienia).

Po zarejestrowaniu się w loterii otrzymujemy numer identyfikacyjny, który będzie brał każdorazowo udział w losowaniu. Po wylosowaniu danego numeru identyfikacyjnego, organizator akcji sprawdzi czy w okresie, którego dotyczy dane losowanie nastąpiła transakcja BLIK. Jeżeli tak to mamy nagrodę – pierwsza osoba danego dnia otrzymuje 1.000 zł, kolejne po 100 zł. A na koniec trwania akcji – 22.08.2019 r. – będzie losowana nagroda główna o wartości 100.000 zł. Wszystkich używających BLIKa zachęcam do zarejestrowania się na stronie Blikomanii tutaj:

Blikomania czyli nagrody za transakcje BLIK


REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ POD NAZWĄ „Blikomania”.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.