250 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji wiosenny bonus

W Banku BGŻ BNP Paribas ostatnio nie kończy się nawet jedna promocja a już pojawia się kolejna. Ponad tydzień temu pisałem o akcji Konto plus premią dzięki której można otrzymać 200 zł premii za otwarcie i aktywne używanie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W dniu dzisiejszym pojawiła się akcja Wiosenny bonus dzięki której można otrzymać 250 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. Warunki promocji jak zwykle są bardzo łatwe do spełnienia – odpowiedni przelew, a nawet kilka oraz transakcje bezgotówkowe. Nowy program BGŻ BNP Paribas trwa do 07.04.2019 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków. A dodatkowo można zawnioskować także o kartę kredytową z premią 400 zł na morele.net.

Z promocji Wiosenny bonus mogą skorzystać jak zwykle tylko nowi klienci, czyli Ci, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku – utrzymał się ciekawy zapis w regulaminie promocji w Banku… w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540). Posiadania karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

250 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Wiosenny bonus – warunki:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 07.04.2019 r. wniosku o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 22.04.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

Konto osobiste – całkowicie bezwarunkowo bezpłatne Konto Optymalne jest otwierane tylko za pośrednictwem kuriera, o czym prawi regulamin promocji. W ramach akcji ponownie otrzymuje się dwie nagrody: raz 100 zł oraz raz 150 zł. Wystarczy spełnić dosyć niewygórowane i dosyć łatwe warunki akcji.

Nagrody w ramach promocji Wiosenny bonus:
 • Pierwsze 100 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • Zalogowanie się do 31.05.2019 r. do Aplikacji mobilnej GOmobile.
  • W miesiącach maju i czerwcu 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 200 zł (miesięcznie).
  • W miesiącach maju i czerwcu 2019 należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł (miesięcznie).
  • W miesiącach maju i czerwcu 2019 należy wykonać co najmniej jeden przelew przez bankowość internetową lub mobilną (miesięcznie).
 • Drugie 150 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącach lipcu i sierpniu 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 200 zł (miesięcznie).
  • W miesiącach lipcu i sierpniu 2019 należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł (miesięcznie).
  • W miesiącach lipcu i sierpniu 2019 należy wykonać co najmniej jeden przelew przez bankowość internetową lub mobilną (miesięcznie).

250 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji wiosenny bonus

Przelewy na Konto Optymalne nie mogą pochodzić z własnego konta w BGŻ BNP Paribas, BGŻ Optimie i (dawnego) Raiffeisen Polbanku. Nie mogą też być to także wpłaty gotówkowe. Z naszego konta w innym banku przelewy (zasilenia) będą prawidłowe. Wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do uczestników w wiadomości e-mail nie później, niż do 19.07.2019 r. oraz 20.09.2019 r. Należy po pierwszej wiadomości zalogować się na stronie promocji podanym podczas rejestracji adresem e-mail i hasłem (można oczywiście skorzystać z opcji przypomnij hasło) i uzupełnić dane do wypłaty premii do 25.07.2019 r. Wypłaty premii nastąpią do końca lipca i września 2019 r. Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne – brak opłat miesięcznych za prowadzenia i obsługę karty. Wszystkich zainteresowanych premią 250 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Wiosenny bonus zapraszam tutaj:


Regulamin promocji Wiosenny bonus.


Szczegóły akcji Do 400 zł na zakupy na morele net dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 100 zł na morele.net BNP Paribas tutaj:


Konto Optymalne to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

200 za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

250 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji wiosenny bonus

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.