Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium – 13 edycja

Bank Millennium na stałe przedłuża promocje dotyczące oprocentowania nowych środków na swoim Koncie Oszczędnościowym. Kolejne edycje akcji promocyjnych zmieniają się mniej więcej co 2 – 3 miesiące. W dniu dzisiejszym wystartowała 13 edycja Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit dzięki której można otworzyć i/lub wpłacić na Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% w Banku Millennium. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje nowe środki do kwoty 100.000 zł i obowiązuje jak zwykle od daty ich wpłaty. No oferta Banku Millennium obowiązuje do 25.05.2019 r.


Szczegóły akcji 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium tutaj.


Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.03.2019 r., czyli na wczoraj (sobota). Promocyjna stawka oprocentowania obowiązuje nowe środki w Banku Millennium na Koncie Oszczędnościowym Profit do wysokości 100.000 zł przez 92 dni od daty ich pierwszej wpłaty. Nadwyżka ponad kwotę 100.000 zł oprocentowana jest o wiele słabszą stawką – w wysokości 1,40%. Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Banku Millennium wynosi jedynie od 0,60% do 1,10% czyli, jest stawką bardzo słabą i nieakceptowalną. Standardowo za niecałe 3 miesiące należy sobie poszukać alternatywy lub przelać środki z Banku Millennium przed końcem okresu promocji i powrócić wtedy, gdy nasze środki będą objęte promocyjną stawką. Alternatywy jak zwykel opisuję na bieżącą w rankingu kont oszczędnościowych tutaj. A obecnie można założyć nawet Konto Oszczędnościowe ze stawką 3,30% w Getin Banku – szczegóły tutaj.

Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium - 13 edycja


Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta osobistego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Posiadanie konta osobistego przy kontach oszczędnościowych jest wymagane praktycznie we wszystkich bankach. Na szczęście w Banku Millennium niewiele trzeba robić aby było ono bezpłatne. Z reguły nowi klienci mogą otworzyć konto osobiste w Banku Millennium z jakoś premią. Obecnie jeszcze do 2 kwietnia trwa program poleceń z premią do 90 zł – szczegóły tutaj. Ale ta akcja dobra jest dla powracających klientów. Nowi powinni się wstrzymać bo z pewnością start nowej akcji to tylko formalność.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.