Premia 200 zł za wynagrodzenie lub 150 zł za transakcje w mBanku

W ostatnich miesiącach pojawia się coraz więcej promocji, w ramach których otrzymuje się premię nie za wykonywanie transakcji bezgotówkowych, a za skierowanie na konto osobiste swojego wynagrodzenia. Taka akcja pojawiła się swego czasu w ING Banku Śląskim, a trwa nadal w Santanderze. Śladem tych banków poszedł mBank, który w ramach promocji Premia z mBankiem za wynagrodzenie oferuje nowym klientom premię 200 zł za otwarcie eKonta Standard oraz przelewanie wynagrodzenia. Tym razem nie są wymagane żadne transakcje – wystarczy przeniesienie wynagrodzenia. Nowa akcja mBanku trwa do 28.02.2019 r. Opcjonalnie trwa także promocja z premiami za transakcje bezgotówkowe.

Niestety nie zmienił się okres karencji. Promocja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2016 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). W akcji biorą udział tylko konta indywidualne.

Premia 200 zł za wynagrodzenie w mBanku – warunki akcji:
 • Złożenie wniosku o eKonto Standard przez specjalną stronę promocji.
 • W miesiącu otwarcia eKonta złożenie dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia (poprzez infolinię mBanku lub bankowość internetową).
 • Otrzymanie wynagrodzenia w pierwszym pełnym miesiącu, po miesiącu otwarcia eKonta oraz w kolejnych dwóch następnych miesiącach.

Za samo złożenie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia (można zrobić to internetowo w bankowości internetowej: Pasaż->Rachunki->Przelew wynagrodzenia) mBank wypłaci premię w wysokości 20 zł. Później należy w pełnych miesiącach, po miesiącu założenia eKonta zapewniać wpływ wynagrodzenia na eKonto w mBanku. Za pierwszy wpływ mBank naliczy premię 80 zł, za dwa kolejne po 50 zł. Premie będą wypłacane na koniec następnego miesiąca po spełnieniu warunków akcji. Należy pamiętać, że prowadzenie eKonta Stanard jest bezpłatne a jedyna opłata to ewentualny koszt obsługi karty debetowej (4 zł – szczegóły poniżej).

Premia 200 zł za wynagrodzenie lub 150 zł za transakcje w mBanku

Nie ma mowy o kwocie minimalnej, jaka musi się pojawić jako wpływ wynagrodzenia. Za to jest informacja, iż wynagrodzenie to przelew od pracodawcy i nie może być przekazywany z konta, którego posiadacz jest klientem indywidualnym. Za to pracodawca to przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą lub osoba prawna. Więc przelew z własnego konta raczej się nie uda. Ale dla większości z nas przeniesienie wynagrodzenia, nawet na 4 miesiące nie jest jakimś wielkim problem. eKonto Standard w promocji mBanku można otworzyć za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w wybranej placówce mBanku. Wszystkich zainteresowanych nową akcją mBanku zapraszam tutaj:

Premia 200 zł za wynagrodzenie lub 150 zł za transakcje w mBanku

eKonto Standard to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 4 zł.
 • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash.
 • 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Opcjonalnie w mBanku trwa inna promocja – eKonto z premią – II edycja. W tej akcji 150 zł możemy otrzymać za wykazanie aktywności na eKoncie – transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK. Możemy otrzymać 10 zł, 20 zł lub 30 zł miesięcznie za odpowiednią ilość transakcji. Maksymalnie można otrzymać przez kolejne 5 pełnych miesięcy kalendarzowych po 30 zł. Ta akcja trwa do 14.01.2018 r. a okres karencji jest dokładnie taki sam jak akcją z wynagrodzeniem.

150 zł premii transakcje w mBanku:
 • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych w następnych 5 pełnych miesiącach po otwarciu eKonta:
  • Od 5 do 9 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK – 10 zł premii.
  • Od 10 do 14 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK – 20 zł premii.
  • Od 15 więcej transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK – 30 zł premii.
 • Zasilanie eKonta w każdym kolejnym miesiącu kwotą 1.000 zł oraz logowanie się w każdym miesiącu do bankowości mobilnej mBanku.

Premia 200 zł za wynagrodzenie lub 150 zł za transakcje w mBanku

Niestety obie akcje nie łączą się – można otrzymać albo 150 zł za transakcje bezgotówkowe albo 200 zł za przelewanie wynagrodzenia. Tych, którzy wolą wykonywać transakcje bezgotówkowe zamiast przenoszenia wynagrodzenia zapraszam po więcej informacji tutaj:

Premia 200 zł za wynagrodzenie lub 150 zł za transakcje w mBanku


Regulamin Promocji „eKonto z premią – II edycja”.

REGULAMIN PROMOCJI Premia z mBankiem za wynagrodzenie.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Premia 200 zł za wynagrodzenie lub 150 zł za transakcje w mBanku

2 Komentarze

 1. „Niestety obie akcje nie łączą się – można otrzymać albo 150 zł za transakcje bezgotówkowe albo 200 zł za przelewanie wynagrodzenia” – gdzie w regulaminach jest taki zapis?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.