Złap kontakt z miastem czyli smartfon Samsung Galaxy S9 lub zegarek sportowy Polar M200 w konkursie Raiffeisen Polbanku dla wszystkich

Złap kontakt z miastem czyli smartfon Samsung Galaxy S9 lub zegarek sportowy Polar M200 w konkursie Raiffeisen Polbanku dla wszystkich

Mniej więcej w połowie lipca pojawiła się w Raiffeisen Polbanku akcja ROKuj z nami dzięki której można otrzymać nawet 550 zł za Wymarzone Konto Osobiste. Warunki tej akcji nie są jakoś szczególnie wymagające – szczegóły tutaj. Oprócz tego Raiffeisen Polbank ponad tydzień temu wystartował z konkursem Złap kontakt z miastem, dzięki któremu nowi i dotychczasowi klienci Raiffeisen Polbanku posiadający kartę Mastercard mogą otrzymać smartfon Samusng Galaxy S9 lub zegarek sportowy Polar M200. Szansę na nagrodę ma 175 uczestników, posiadający konto osobiste, i/lub walutowe, i/lub kartę kredytową z logiem Mastercarda. Konskurs trwa do 23.09.2018 r.

Mimo, że nie lubię podobnych konkursów uważam, że z tego warto skorzystać. W końcu wystarczy się zarejestrować na specjalnej stronie i odpowiedzieć na hasło konkursowe: Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy? Odpowiedź nie może być dłuższa niż 300 znaków. Jest też dodatkowy warunek – wykonanie transakcji bezgotówkowych* na kwotę co najmniej 100 zł (lub ich równowartości) do 23.09.2018 r. (transakcje powinny być zaksięgowane w ciągu 3 dni). Nie można mieć także złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

Nagród w konkursie Złap kontakt z miastem jest łącznie 175, z czego 25 nagród głównych – smartfonów i 150 nagród dodatkowych – zegarków. Smartfon Samusng Galaxy S9 wyceniany jest na 2601,45 zł, a zegarek sportowy Polar M200 na 456,75 zł. Co ważne – Raiffeisen Polbank ufundował także nagrodę pieniężną na opłacenie podatku za nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od daty jego zakończenia, a o wygranej szczęśliwi uczestniczy zostaną powiadomieni w wiadomości e-mail. W ciągu kolejnych 15 dni roboczych nagrody zostaną wysłane przesyłką kurierską. I to wszystko – warto spróbować. Jeżeli ktoś obecnie nie ma konta w Raiffeisen Polbanku a chce spróbować – zapraszam (do otwarcie konta lub wpisania hasła konkursowego) tutaj:

Złap kontakt z miastem czyli smartfon Samsung Galaxy S9 lub zegarek sportowy Polar M200 w konkursie Raiffeisen Polbanku dla wszystkich


Regulamin konkursu „Złap kontakt z miastem”.

*Z udziału w Konkursie wyłączone są transakcje typu Quasi Cash, czyli transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych, w tym internetowe), przekazy pieniężne (w tym internetowe), zakłady bukmacherskie, transakcje dokonane w kasynach (w tym w kasynach internetowych).

4 Komentarze

 1. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony www. Oferujemy korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Wozniak

 2. Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Miłego dnia,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.