Money Mania: 100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku + inne bonusy

100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku

Do grona banków, które już na stałe premiują nowych klientów dołączył internetowy oddział Banku Pocztowego – Envelobank. W dniu wczorajszym wystartowała akcja Money Mania 16 dzięki której można otrzymać 100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku. Warunki są proste – otwarcie konta i wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych. Dodatkowo można otrzymać do 200 zł za zwrot kosztów przesyłek pocztowych oraz do 120 zł za przelewanie wynagrodzenia. Nowa akcja trwa do 30.09.2018 r. lub do wyczerpania puli 2.500 sztuk promocyjnych wniosków. 

Do akcji Money Mania 16 mogą przystąpić nowi klienci EnveloBanku, którzy w momencie składania wniosku nie są i nie byli posiadaczami konta w Banku Pocztowym i/lub EnveloBanku oraz nie są w trakcie zakładania takiego konta. Aby otrzymać 100 zł premii za konto w EnveloBanku wystarczy wykonać 3 transakcje bezgotówkowe. W ramach innych akcji można otrzymać do 120 zł za przelewanie wynagrodzenia oraz do 200 zł zakupy w internecie.

100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku – warunki promocji:
  • Zalogowanie się lub zarejestrowanie się na specjalnej stronie promocji podając imię i nazwisko oraz adres e-mail oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji zasad promocji wraz z zaakceptowaniem zasad promocji.
  • Po kliknięciu w link otrzymany w wiadomości e-mail wypełnienie i wysłanie wniosku o konto osobiste EnveloKonto w EnveloBanku.
  • Do 19.10.2018 r. – zawarcie Umowy o EnveloKonto wraz z Envelokartą.
  • Do 12.11.2018 r. – wykonanie co najmniej 3 płatności kartą na łączną kwotę minimum 100 zł.
  • Do 21.11.2018 r. – odebranie wiadomości e-mail o przyznaniu premii.
  • Do 28.11.2018 r. – uzupełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji.
  • Do 30.11.2018 r. – wypłata premii na otwarte EnveloKonto.

100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku

Konto osobiste EnveloKonto można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, przez wizytę na poczcie lub poprzez przelew weryfikacyjny. Najlepiej wybrać opcję kuriera aby EnveloBank miał nasz wzór podpisu i nie robił problemu przy zamknięciu konta. W przypadku ostatniej opcji przelew powinien wyjść z konta, które było zakładane osobiście a nie przez internet a dane z przelewu muszą być identyczne. Konto EnveloKonto jest bezpłatne – nie ma opłat miesięcznych za prowadzenie, jest za to opłata za kartę debetową w wysokości 5 zł. Można jej uniknąć wykonując co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (w poprzednim miesiącu) oraz zasilając EnveloKonto kwotą minimum 1.000 zł. Osoby do 26-go roku życia nie płacą nic za kartę. Bezpłatne są wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych oraz przelewy internetowe. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z EnveloBankiem w zamian za 100 zł zapraszam tutaj:

100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku


Dodatkowo również w promocji EnveloBonus można otrzymywać zwrot za koszty wysyłki przy płatnością kartą debetową EnveloBanku. Przy zakupach w internecie na kwotę minimum 30 zł i wyboru wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej (np. Pocztex, paczka pocztowa, list polecony) oraz płatności pay-by-link z EnveloKonta lub za pomocą karty debetowej otrzymamy 2 zł zwrotu, a przy co 10-tej przesyłce – 10 zł. Należy w ciągu 30 dni zalogować się w bankowości internetowej EnveloBanku i wpisać numer opłaconej przesyłki. Maksymalnie można otrzymać 20 zł miesięcznie oraz 200 zł rocznie. W przypadku tej promocji należy zgodzić się na przetwarzanie danych marketingowych przez EnveloBank.


Dodatkowo promocji Bonus za wynagrodzenie można otrzymać do 120 zł za przelewanie na EnveloKonto swojego wynagrodzenia. Należy do 31.10.2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, od 01.01.2018 r. nie otrzymywać na EnveloKonto wynagrodzenia, mieć wyrażone zgody marketingowe. EnveloBank będzie wypłacał bonus – 20 zł począwszy od 11.20018 do 04.2019 za każdy miesiąc, w którym na konto osobiste w EnveloBanku wpłynie wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1.500 zł oraz zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł. Promocja jest ograniczona do pierwszych 500 osób, które zarejestrują się w akcji, ale póki co strona promocji nadal przyjmuje nowe zgłoszenie.


Regulamin promocji  Money Mania 16.

Regulamin Programu „EnveloBonus za e-zakupy”.

Regulamin Promocji „Bonus za wynagrodzenie.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

100 zł premii za konto osobiste w EnveloBanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.