Konto Profit na 2,70% w Banku Millennium

Konto Profit bank millennium

Bank Millennium kontynuuje swój cykl promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Już od kilku miesięcy można otworzyć (lub posiadać) i przelać na Konto Profit nowe środki i korzystać z oprocentowania w wysokości 2,70% do kwoty 100.000 zł przez 92 dni od daty wpłaty nowych środków. Promocja dotyczy więc nowych i dotychczasowych klientów Banku Millennium z nowymi oszczędnościami, stanowiącymi nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 07.07.2018 r. Z obecnej promocji Konta Profit można skorzystać do 25.08.2018 r. A dodatkowo można otrzymać 200 zł premii za założenie Konta 360° – szczegóły niżej.

Promocyjną stawką oprocentowane są nowe środki w Banku Millennium na Koncie Profit do wysokości 100.000 zł. Nadwyżka ponad kwotę 100.000 zł oprocentowana jest stawką 1,40%, a standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego w Banku Millennium osiąga w najlepszym przypadku zaledwie 1,10%. Promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit obowiązuje przez 92 dni, począwszy od daty wpłaty nowych środków. Czyli po zakończeniu promocyjnego oprocentowania najlepiej swoje oszczędności przelać do innego banku, który zaproponuje sensowne procenty dla naszych oszczędności. A obecnie znalezienie konta oszczędnościowego ze stawką 2,70%, czy nawet 3% nie jest aż tak wielkim problemem. Najnowszy ranking kont oszczędnościowych można znaleźć tutaj.

Konto Profit bank millennium

Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta oszczędnościowego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Jeżeli kogoś interesuje tylko konto oszczędnościowe to jest to uciążliwe ale niestety z innych bank z reguły warunki bezpłatności konta osobistego z reguły trochę trudniejsze. Jest obecnie kilka alternatyw do Konta Profit w Banku Millennium. To m.in.: Konto Oszczędnościowe w Credit Agricole dla nowych klientów z oprocentowaniem 3% do 100.000 zł – z premią do 350 zł za otwarcie konta – szczegóły tutaj, Konto Oszczędnościowe w Getin Banku na 3% do 200.000 zł – niestety już bez premii – szczegóły tutaj, oraz Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku, także na 2,70% do kwoty 100.000 zł dla nowych środków, ale też bez konieczności posiadania konta osobistego – szczegóły tutaj.

Konto Profit bank millennium

W każdym razie warunek zasilenia konta osobistego kwotą 1.000 zł i wykonania jednej transakcji jest łatwy do spełnienia. W zamian otrzymuje się bardzo dobre oprocentowanie. Co ważne, nowi klienci Banku Millennium mogą skorzystać z akcji Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium S.A. i otrzymać po spełnieniu warunków bezpłatności Konta 360° dodatkowe 200 zł. Grzech nie korzystać. Szczegóły tutaj:

Konto Profit bank millennium


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.